2726
عنوان

لک در هفته هفتم بارداری

115 بازدید | 22 پست

بچه ها کمکم کنید،خیلی استرس دارم، من لک دارم خیلی کم ولی دارم،از دیشبه شروع شده از صبح یدونه شیاف گذاشتم ولی تاثیری نداشته،دکترم گفته بود اگه یوقت لک دیدی فقط استراحت کن و شیاف بزار ولی نمیدونم چرا استرس دارم،چکار کنم؟طبیعیه؟کیا اینطور بودن و نی نی سالم بوده یا خدایی نکرد سقط شده؟😢

عزیزم استررراحتتت فقط دراز بکششش شیاف بزار حتماااا ...نتیجه نگرفتی زنگ بزن دکترت بیبین بهت قرص میده 

شـوهـرم تنهـا آرامـش زندگیمـه💏                          🌼ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🌼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم هفتهدهفت لک دیدم بعد دیگه ندیدم در حد دوتا س

که 

شیافم نذاشتم البته خون ابه بود مال من بعد خوندم نوشتهدبود هفته هفتم جنین س۵ی میکنه خودشو به دیواره رحم بچسبونه به خاطر این لکه بینی هست ولی باید استراحت کنی گلم

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.

من خودم الانم لک میبینم شیافتو استفاده کن کار نکن پله نرو رابطه نداشته باش مسافرت نرو فقط واسه دستشویی پاشو انشالله لکه بینیت قطع میشه، واسه ضربان قلبش سونو رفتی یا ن? من رفتم گفتن جفت پایینه باس استراحت کنم بکشه بالا الان هفته 8 ام تو هم استراحت کن انشالله خوب میشی اصن استرس نداشته باش

خدایا شکرت میشه واسه سالم بغل گرفتن تو دلیم صلوات بفرستین  
من سر بچه اولم لکه بینی داشتم که با استراحت و استفاده از شیاف خوب شدم.پسرمم الان 4 سال و نیمش هست.

شیما جان شیاف ها رو باید مقعدی استفاده کرد ؟ مال شما چندروز لک بینی تون طول کشید؟؟

سپاردم بخدا،همش هم درحال استراحتم ولی خب استرس و بی تجربگی هست دیگه

استرس که برا همه ی باردارا هست گلم، ربطی به تجربه نداره، اما نگران‌نباش، برای خیلیا پیش میاد و برطرف میشه

خدایا شکرت....❤❤
شیما جان شیاف ها رو باید مقعدی استفاده کرد ؟ مال شما چندروز لک بینی تون طول کشید؟؟

نه، شیاف ها واژیناله.

یادمه دکتر برام دو تا آمپول نوشت و شیاف هم نوشت که هر 12 ساعت استفاده میکردم.بهم گفت استراحت کنم و فعالیت سنگین نداشته باشم.اگه اشتباه نکنم بعد از دو هفته خوب شدم.

موفق میشوم.نه فورا، ولی حتما
من خودم الانم لک میبینم شیافتو استفاده کن کار نکن پله نرو رابطه نداشته باش مسافرت نرو فقط واسه دستشو ...

منم هفته هفتم، رفتن هفته پنج نتونست ببینه،حالا هفته بعد مجدد گفته برم،منم والا استراحت مطلقم،سرکار دیگه نمیرم و الان از روز سونو از خونه بیرون نرفتم و همش درازکش هستم،دکترم بهم شیاف داد گفت احیانا لک دیدی استفاده کن ولی نگفت مقعدی یا واژه،شما چطوری استفاده میکنید؟

2706