2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تورو خدا اگه رفتی برام دعا کن امشب دکتر جوابم کرده گفته بچه دار نمیشم

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2738
منم بچه میخوام و نمیشه یعنی داغونما

دو ماه پیش رفتم مشهد امام رضا قسم دادم که خواهرم باردار بشه وقتی که برگشتیم خواهرم همون ماه باردار شد

حالا نازایی رسید به من😑

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
دو ماه پیش رفتم مشهد امام رضا قسم دادم که خواهرم باردار بشه وقتی که برگشتیم خواهرم همون ماه باردار ش ...

من تا از امام رضا حاجت نگرفتم  الانم همه نذرام به در بسته میخوره دلم میخواد برم یه جایی که کسی رو نبینم و فقط با ثدای بلند گریه بکنم‌و داد بزنم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
من تا از امام رضا حاجت نگرفتم  الانم همه نذرام به در بسته میخوره دلم میخواد برم یه جایی که کسی ...

حالتو میفهمم

من امروز فهمیدم پلی کیستیکم

حالتو میفهمم من امروز فهمیدم پلی کیستیکم

خواهرم  من ۵ ساله پلی کیستیکم  هستم الان ۵  ماهه پرید نشدم و شوهرمم صعیفه با این وضع میدونم که بچه دار نمیشم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
خواهرم  من ۵ ساله پلی کیستیکم  هستم الان ۵  ماهه پرید نشدم و شوهرمم صعیفه با این وضع ...

شما الان پریود نشدی برای بدنت ضرر داره؟ منم این ماه پریود نشدم یکم اعصابم بهم ریخته

2706