2737
2734
عنوان

بیاین کمک...تنهام

91 بازدید | 13 پست

میگما من هیچ وقت دنبال این نبودم که یه دوست خیلی نزدیک داشته بودم

شاید بلد نبودم محبت کنم نمیدونم

مثلا تو مدرسه که بودم سه چهار تا دوست داشتم

بعد دوران مدرسه دیگه ارتباطمون ادامه پیدا نکردم

دوستای دوران دانشگاهمم بعد دانشگاه ندیدم

الان دیگه تنها شدم

خیلی هم تو اجتماع نیستم که بتونم دوستای جدید پیدا کنم

ایراد کارم کجاست

کجا برم سرم گرم شه

چی باعث میشه ادما بهتون جذب شن بنظرتون

چجوری دوستام رو کنار خودم نگه دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دوستی تو این دور زمونه جالب نیست . فقط خانواده . ولی اونم تا حدودی. من رفیق صمیمیم شوهرمه. دوتا دوستم دارهر دوسماه یبار بهم سر بزنیم گهاهی هم تلفتن. بقیه تفریحات چهار نفر خودمونیم خیلی دل تنگ بشیم . با تور میریم کوه

خسته از همه ی آدما . ونیاز مند بهشون. فقط دخترام  
دوستی تو این دور زمونه جالب نیست . فقط خانواده . ولی اونم تا حدودی. من رفیق صمیمیم شوهرمه. دوتا دوست ...

منم رابطه ام با شوهرم خیلی خوبه ولی گاهی حسودیم میشه به کسایی که همش با دوستان تو مهمونی و بزن و بکوب و بخور بخورن

منم رابطه ام با شوهرم خیلی خوبه ولی گاهی حسودیم میشه به کسایی که همش با دوستان تو مهمونی و بزن و بکو ...

من این دوره ای که شما حسرت میخوری گزروندم تهش هیچی نیست جزالافی  پول دور ریختن .اسراف. همون پول باه م برین رستوران  سینما. مسافرت . خرید . و.... 

منم رابطه ام با شوهرم خیلی خوبه ولی گاهی حسودیم میشه به کسایی که همش با دوستان تو مهمونی و بزن و بکو ...

من خودم دلم میخاد جمع زنانه ای باشم که کار مفید انجام میدن مثلا بافتی یا خیاطی یا غلاب بافی یا هر کار هنری که مفید باشه خاله زنکی نباشه . که پیدا نمکنم. کلاس هم فایده نداره 

من هم همین طورم :) تقصیر تو نیس چون آدما نمیتونن با اخلاقت کنار بیان و یا زیاد براشون مهم نیستی ، دیگه ازت سراغ نمیگیرن ولی از من میشنوی یکی دوتا دوست داشته باش ولی دوستیشون واقعی باشه بهتر از دوستی های کوتاه مدت این دوره است ...

انگار یه تیر داره میاد و میره سمت قلب...