2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی سختیها ک صداش میکنم راز و نیاز میکنم باهاش ارامش میده بهم... آشوبی ک ته دلمه از بین میره... اروم میشم... ی نوع احساس اطمینان خاطر و امنیت بهم دست میده

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728

والا خواهر اینقدر بی معرفتیم فقط تو سختی ها...خدارو خوب حس میکنیم😞

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

دوست خدابودن لیاقت میخواد..اما من همیشه تودعاهام مستقیما از خود خود خود خدا میخوام...برای همین واقعا مثل کوه خودخودخودش پشتمه

هرکی اذیتم کنه بدجور اذیت میشه حتی شوهرم

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.

وقتایی که کمک نیاز دارم یادش میکنم

دمش گرم تا الان جواب داده 

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738

خیلی با خدا دوستم و واقعا کمکم میکنه .

هر روز صبح بعد از نماز صبح میرم سجده و به خدا میگم خدایا خودمو شوهرمو بچمو زندگیمو و دنیا و آخرتمو بهت میسپارم.

هر کاری و مشکلی داشته باشم اینجوری از خدا میخوام و واقعا حل میشه .

یعنی شرمنده خدا هستم 

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد

شده سختي داشته باشيد كه حل نشه اما با اين حال ارامش داشته باشيد؟ من هم خيلي با خدا حرف ميزنم اما نميدونم چرا وقتي مشكلي دارم كه حل نميشه و توي تنگنا هستم تعجب ميكنم از اينكه خدا منو در اين حالت گذاشته...

شده سختي داشته باشيد كه حل نشه اما با اين حال ارامش داشته باشيد؟ من هم خيلي با خدا حرف ميزنم اما نمي ...

معتقدم به اینکه خدا ظلم نمیکنه و هفتادبرابر از مادر نسبت به بنده مهربانتره.برای همین آرامش دارم

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706