2726

ميدونم روزاي سختيه من رشتم تجربي بود الان دانشجوي پزشكيم اگه سوالي داريد بپرسيد شايد بتونم كمك كنم اگه تونستم برام دعا كنيد ممنون

بچه ها ميخوام تا عيد لاغر شم قدمم بلنده خيلي سسكي ميشم😅😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو رو خدا اگه کسی کتاب های درسی و داره من مبخوام

گروه قرمز. وزن اولیه 83😤  وزن الان78هدف اول  75 . هدف دوم 70 . هدف سوم 65 . هدف چهار 60 . هدف پنجم 55  .هدف نهایی 50😍💪                                  اگر حالم را میخواهی بدانی درختی را تصور کن که تبر خورد اما نیفتاد.                                                              
2728
من حس میکنم جا موندم پایه یازدهمم و حالم از این قضیه بده چون یمدت افسردگی داشتم جا موندم اصلا تم ...

ببين عزيزم حستو درك ميكنم  ولي بهت قول ميدم كه داري اشتباه ميكني من شعار نميدم واقعيت رو دارم ميگم  تو الان در بهترين حالتي براي اين كه هم گذشته رو جبران كني هم از الان به بعد خوب بخوني اگه نخوني مطمئن باش سال ديگه همچين موقعي حسرت ميخوري كه كاش اين لحظه خونده بودي

لطفا درخواست دوستی من و قبول کن خیلی به کمکت نیاز دارم

عزيزم ميشه اينجا سوالتو بپرسي من از دوستي تو نيني سايت خاطره ي خوبي ندارم🤪

عزيزم ميشه اينجا سوالتو بپرسي من از دوستي تو نيني سايت خاطره ي خوبي ندارم🤪

باشه عزیزم

من هیچی نخوندم 11 سال پیش کنکور دادم

نظام قدیمم

رتبه 10000 میخام ک بتونم پرستاری بیارم

یه بچه کوچولو دارم

بنظرت واقعا میتونم ؟با این شرایط کنکور و زمان باقی مانده

با۷ساعت مطالعه و پایه ضعیف میتونم پرستاری قبول شم؟امسال حدود تاچندهزارپرستاری شهرای دورگرفتن حتی ازاد

#حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَکیٖلْ...خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤
باشه عزیزم من هیچی نخوندم 11 سال پیش کنکور دادم نظام قدیمم رتبه 10000 میخام ک بتونم پرستاری بیارم ...

ببين همه چي بستگي به خودت داره من نميدونم شما چند ساعت روزي ميتوني بخوني و كيفيت مطالعت چجوره ولي  چند تا شرط رو رعايت كن احتمال٩٠درصد به نظرم قبول ميشي

يك اينكه هي نگو از فردا شروع ميكنم از همين الان شروع كن حتي اگه خيلي تمركزت الان بالا نباشه دو اينكه با توجه به اين كه بچه داري و وقتت كمه از هر زماني استفاده بهينه و ببر  سه اينكه هر روز سعي كن تمركزت رو درس بيشتر از ديروز باشه 

امتحان نظام حديد ميدي ديگه؟نظام جديد خيلي راحت تر شده. اين كارارو بكني احتمال زييااااااد مياري حالا يه درصد نشد عوضش درست قوي شده براي سال بعد خدا رو چي ديدي شايد رشته بهتر هم اوردي

با۷ساعت مطالعه و پایه ضعیف میتونم پرستاری قبول شم؟امسال حدود تاچندهزارپرستاری شهرای دورگرفتن حتی ازا ...

عزيزم من كه از همه شرايط شما خبر ندارم اين كه ضعفت در چه حده ايا هر روز ٧ساعت ميخوني كيفيت مطالعت چقدره و اينا حرفايي كه پست قبليم زدم رو بخون 

در مورد پرستاري هم اطلاع خاصي ندارم

2706