2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

میگن براپسر ۴۰‌تکمیل میشه 

برادخترزودتر 

من دوتا پسرام ۴۰هفته 

دخترم ۳۸هفته وبرا اطرافیانم همین بود 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
میگن براپسر ۴۰‌تکمیل میشه  برادخترزودتر  من دوتا پسرام ۴۰هفته  دخترم ۳۸هفته ...

منم پسره یعنی تا ۴۰ هفته  ؟؟چون امروز دکتر ک سونو گرافی کرد گفت همیشه زایمان طییعی ۱۰روز زودتر از وقتی که تو سونو میزنن دردش شروع میشه

2714
۴۲ نهایت

۴۲هفته دگه فک کنم خیلی دیره 

آبجیم ۴۰هفته تموم زایمان نکرد دکترگف ببرین بیمارستان زودتر آمپول فشاربزنین که نی نی توشکم پی پی میکنه وخطرداره

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
منم پسره یعنی تا ۴۰ هفته  ؟؟چون امروز دکتر ک سونو گرافی کرد گفت همیشه زایمان طییعی ۱۰روز زودتر ...

ازاولین سنو که معمولا مال ۱۶هفتگیه  خودت حساب کن ان شاءالله از ۳۸هفته به بعد منتظرباش 😍

۴۲هفته دگه فک کنم خیلی دیره  آبجیم ۴۰هفته تموم زایمان نکرد دکترگف ببرین بیمارستان زودتر آمپول ...

درسته من سوال دوستمون رو اینجوری متوجه شدم که فکر کردم میگه درد زایمان طبیعی چهل هفته شرو میشه یا دیر تر ،.. 

مه گفتم نهایت تا ۴۲ هفته دردش میاد 

چون یکی از دوستام هر دوتا بچشو تو ۴۲ هففته به دنیا اورد و خیلی درشت بودن بچه هاش . اما اره احتمال اینکه مدفوع کنه جنین خیلی زیاده .

زندگی را به کوک خود برقصان 🌸🤍
درسته من سوال دوستمون رو اینجوری متوجه شدم که فکر کردم میگه درد زایمان طبیعی چهل هفته شرو میشه یا دی ...

عجیبه ۴۲هفته 

بهداشت جای ما ۴۰هفته تموم بشه وزایمان نکنن میفرسته بیمارستان تازودتربستری شه 

هرکسی دردش تا شخص دیگه فرق داره. من یه کم درد داشتم در حد درد خفیف زیر شکم. فقط موقعی که کیسه آبمو پاره کردن دردم شروع شد. یه ساعت بعدش دخترم به دنیا اومد

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی