عنوان

از شگفتی های نینی سایت بگم براتون..

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 63 پست

عالیهههههه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

غلط املایی های فاحش رو هم بگو! 

یا به دلخواه تغییر دادن بعضی کلمات! 

مثل لدفا!!!!!!!!!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تکراریه

استارتر اینو دیگه پیش بینی نکرده بود ایول😁😁😁

لطفا لایکم نکنید مگه اینکه سخنِ خیلی حکیمانه و گهرباری گفته باشم😁اگه مخالف نظر منی ریپلای نکن❤من آدم مهربونی ام فقط خسته ام میفهمی؟خسته!ولم کنین ولم کنیییییییییین😐☹😅

عاااالی بود😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

مثلا تاپیک غم و غصه و خیانت میرن کلی برا طرف دلسوزی میکنن بعد یکی مث من میاد اسکرین سرگرمی با نامزدشو میذاره میگن خب ک چی خب خندم نیومد یا اموجی اینجوری میذارن😒😒😒

خب باباااا چرا فقط منتظرید ببینید یکی بدبختی سرش اومده اصن با خوشی بقیه حال نمیکنن اکثرا.

ولی خیلیام هستن ک خیییلی خانومن و مهربون🥰

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

در مورد آقایون سایت من به خانمها حق میدم

بهشونم میگم خواجه های حرم سرا

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی
2706