1608
1605
عنوان

بیاین جوک بزارم بخندیم 😁😂

198 بازدید | 22 پست

به یارو میگن: 

تاحالا کسی رو از مرگ نجات دادی؟ّ

میگه: 

آره، هزار تومن به یه گدا دادم، 

داشت از خوشحالی میمرد، 

ازش گرفتم 😑😂😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قلی گربه شو میزاره تو گونی میبره بیابون ولش میکنه!.

عصر زنش زنگ میزنه میگه:

گربه دوباره برگشته!

قلی میگه:

بپرس از کجا اومده ، من گم شدم...

😂😂😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ 

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌یکی از بزرگترین افتخاراتم توی دوران دبیرستان این بود که ...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

هر دبیری به محض ورودش به کلاس؛ به من اشاره میکرد و میگفت :

تو گمشو برو بیرون 😂😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌∆li 

میدونین که باجناق مثل درخت دَم توالت میمونه نه سایش بدرد میخوره نه میوش 😒 دقیقا مثل جاری   میگن یبار دوتا باجناق به اسم رحمت و نعمت    داشتن تو بیابون راه میرفتن یه خر داشتن "" رحمته میگه اگه یه خر دیگه هم داشتیم نعمتی بودا اونم میگه حالا همینی ام که داریم رحمته    

وای اخری منم😆

جوکام بی ادبیه

گَ گَ گَ گَدایِه 💁‍♂️ اینم شانسِ مایِه 😒☹***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

😊😊

"من مطمعنم به اونجایی ک میخوام میرسم "خدایامن به آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😍🌹"هیچ کسودرحدی نمیبینم که بخوادمانع خنده هام شه😏😏"همسرم بهترینم چه خوب ک باتوآشناشدم چه خوب ک اومدی توزندگیم من باتوفهمیدم عشق چقدرزیباست😍💏💑❤"

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

به پدرم گفتم بریم خواستگاری دختر همسایه

گفت بزرگه رو میخوای وسطی رو میخوای کوچیکه رو میخوای کدومو میخای..

گفتم همشو میخام 😎

الانم تو پارک چادر زدم دراز کشیدم

خدا بگم چیکارت کنه عالیس 😂😂

🤣 

میدونین که باجناق مثل درخت دَم توالت میمونه نه سایش بدرد میخوره نه میوش 😒 دقیقا مثل جاری   میگن یبار دوتا باجناق به اسم رحمت و نعمت    داشتن تو بیابون راه میرفتن یه خر داشتن "" رحمته میگه اگه یه خر دیگه هم داشتیم نعمتی بودا اونم میگه حالا همینی ام که داریم رحمته    
1522

از جعفر میپرسن امتحان رانندگی قبول شدی؟😁

میگه نمیدونم والا

فعلا ماشینو زدم تو دیوار سروان رفته تو کما منتظرم برگرده ببنیم چی میشه😂

فکر مانند چتر نجات است تا باز نشود کارایی ندارد💞التماس دعا                       

دیشب دزد اومده بود خونمون داشت میگشت. بلند شدم گفتم دنبال چی میگردی؟ 

گفت : پول

.

.

.

.

.

.

.

.

گرفتم خوابیدم😂😂😂

0

8

ی بار ی مرده لخت مادرزاد میره تو جنگل همه حیوونا فرارمیکنن به شیر میگن تو که سلطان جنگلی تو دیگه واسچی فرار کردی . گفت . گفته ی حیون جدید امده تو جنگل دمش جلوشه

کاربر قدیمیییی😇😇فک کنم ۱۰تا کاربریی داشتم که ۵تاشون رمز عبورو فراموش کرده بودم ☺برای مادرشدنم دعا کنید منم دوس دارم طعم شیرین مادرشدن رو بچشم🤩😍مرسسیی دوستای خوبم
ی بار ی مرده لخت مادرزاد میره تو جنگل همه حیوونا فرارمیکنن به شیر میگن تو که سلطان جنگلی تو دیگه واس ...

وای😂😂😂

1601

‏مامان و بابام 2 روزه قهر کردند

بابام دیشب رفت قابلمه ها و ماهی تابه ها و ..

رو شست تا مامان آشتی کنه

صبح ساعت 7 دوباره جنگ شد

بابا قابلمه تفلون رو با سیم ظرفشویی برق انداخته بود

فکر کرده سوخته😂

الان بابام فراریه

مامانم هر یه ربع به هوش میاد یه چی میگه😂

ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﺭﻓﺘﯿﻢ ﮐﺒﺎﺑﯽ ، ﮐﺒﺎﺏ 🍢🍢🍢ﺳﻔﺎﺭﺵ ﺩﺍﺩﯾﻢ 

ﯾﺎﺭﻭ ﺳﯿﺦِ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﺭﻭ ﺍﺯ ﯾﺨﭽﺎﻝ ﺩﺭ ﺁﻭﺭﺩ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﺭﻭ ﻣﻨﻘﻞ 

ﭘﻨﮑﻪ ﺭﻭ ﺭﻭﺷﻦ ﮐﺮﺩ ، ﺳﯽ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺑﻌﺪﺵ ﮐﺒﺎﺏ ﺭﻭ ﻣﯿﺰ ﺑﻮﺩ

ﻫﺮ ﻭﻗﺘﻢ ﺭﻓﺘﯿﻢ ﭘﯿﺘﺰﺍ ﻭ ﺳﺎﻧﺪﻭﯾﭻ ﺑﺨﻮﺭﯾﻢ ، 45 ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺳﻔﺎﺭﺵ

ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻣﻮﻧﺪﯾﻢ ﻭ ﻫﯽ ﺳﺎﻻﺩﻭ ﻧﻮﺷﺎﺑﻪ ﺧﻮﺭﺩﯾﻢ ﺗﺎ ﻏﺬﺍ ﺑﺮﺳﻪ ..

بعد ﺑﻪ ﺩﻭﻣﯽ ﻣﯿﮕﻦ : ﻓﺴﺖ ﻓﻮﺩ 😐🖐😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

1578