2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام اره تا حدودی اطلاعات دارم 

عزیزم من ساری زندگی میکنم یه دختر هشت ساله دارم خیلی دوست دارم یه دختر به فرزند خوندگی قبول کنم ولی رفتن بهزیستی شهرمون گفتن اصلا چنین چیزی ممکن نیست و خانواده های بی بچه چند ساله تو نوبتن و اینجور حرفا حتی گفتم شیش سال به بالا هم باشه مهم نیست گفتن اصلا امکانش نیست ...در حالیکه من شنیدم به خانواده های فرزند دار هم جدیدا بچه میدن من الان چیکار میتونم بکنم بنظرتون؟ میشه ازبهزیستی یه شهر دیگه اقدام کرد یا از راهی غیر بهزیستی یه بچه بیاریم خونه

عزیزم من ساری زندگی میکنم یه دختر هشت ساله دارم خیلی دوست دارم یه دختر به فرزند خوندگی قبول کنم ولی ...

سلام 

بچه های زیر یک سال رو میدونم نمیدهند . چون اونها برای زوجهای نابارور میدهند . البته راست گفته خیلی در نوبت هستند . ولی میتونید از بهزیستی شهر دیگه هم اقدام کنید برای بچه های بالای 4 سال مشکل واگذاری کمتره . البته قبلش باید در یک سری تستهای روانشناسی و تحقیقات مورد تایید اداره بشید . که همین خودش یک سال طول میکشه . ولی خیلی خوبه خدا خیرتون بده . کاش همه به این درک و دید میرسیدند 

سلام   بچه های زیر یک سال رو میدونم نمیدهند . چون اونها برای زوجهای نابارور میدهند . البت ...

ممنونم از لطفتون امیدوارم بتونم به خواستم برسم چون همیشه ارزوم بود برای یه بچه بی سرپرست مادری کنم شما میدونین ازبهزیستی کدوم شهرها اقدام کنم شانسم بیشتره

ممنونم از لطفتون امیدوارم بتونم به خواستم برسم چون همیشه ارزوم بود برای یه بچه بی سرپرست مادری کنم ش ...

امیدوارم 

فکر کنم شهر های برگ راحت تری  ولی دقیقا نمیدونم 

2706