2737
2734
عنوان

ازهمتون دلخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 22 پست

📣 امینی فرد: اینترنت سیستان و بلوچستان تا پایان هفته وصل می‌شود

▪️رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته از سوی نمایندگان استان برای برقراری مجدد اتصال اینترنت در این استان، گفت که براساس اظهارات مقامات استانی، اینترنت تا پایان هفته وصل می‌شود./ایسنا

Join → @Gilin_Gilin

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره فکر مانیستن. ازهمه چی محرومیم اینم روش

دقیقا. خدا به فریاد مردمه مرز نشین برسه فقط..

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ

من قبلا تاپیکت رو خوندم      در مورد خرج مراسم عروسی و مبل اینا .... که مادرهمسرت  حرف تون شده بود

توصیه می کنم   از الان مشاورهه شروع کنی      > همسرت زمینه ی این رو داره که تو رو کنار بگذارهه  (چون بخاطر گریه تو_به مادرش زنگ زده و دعوا کرده > این آدم چند وقت دیگه که تو براش عادی بشی و سختی زندگی بیشتر بشه   همین رفتار رو با تو می کنه > احتمالش زیادهه >  چرا که تو هرچی براش دل بسوزونی و محبتش کنی یک درصد محبت ها و زحمت های مادرش نمیشه  >  آیا الان من دارم از مادرش طرفداری می کنم  >  خیر  >  بحث برسر اینه که ایشون علت رفتارش چیه و آیا این رفتار می تونه برای شما تکرار بشه !         > به نظر من این رفتار همسرت اشتباه بوده)

خودت هم برای این حد از وابستگی شدیدی که داری نیاز به مشاوره داری    >         عزیزم            چون عشق بین خودت و همسرت و حس خوبت رو  دیدم    این رو برات نوشتم     که با مشاوره و کم کردن نقص ها و بهتر کردن اوضاع     ، زندگی ت بهتر و بهتر بشه و اون حس پایدار بمونه    (خوشبخت باشی)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2738