2737
2734

دکترم تو خصوصیه میگه بیمارستان خصوصی انجام نمیدن منم دنبال بیمارستان خوبم تو روخدا هر کی میدونه بگه 

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم بچم مریضه مشکل قلبی داره مجبورم سقط کنم

عزیزدلم.. خیلی متاسفم خواهر جونی.. شرمنده سوال کردم.. عذر میخوام ناراحتت کردم.. الهی بحق امام حسین بارداری های بعدیت هم خودت و نی نی سالم و سلامت باشین.. 

واسه من قلبش تشكيل نشد رفتم بيمارستان آتيه دكترش بهم قرص داد با ١٠ تا قرص سقط شد راحت ولي تو بيمارستان صارم كه قبلا تحت نظر يه دكتر تو اونجابودم به زور ميخواس بستري و كورتاژم كنه. چند وقتته گلم؟

واسه من قلبش تشكيل نشد رفتم بيمارستان آتيه دكترش بهم قرص داد با ١٠ تا قرص سقط شد راحت ولي تو بيمارست ...

جنین شما زیر 10 هفته بوده اما استارتر احتمالا تو غربالگری 18 هفته متوجه مشکل بچه شده. 

2738
واسه من قلبش تشكيل نشد رفتم بيمارستان آتيه دكترش بهم قرص داد با ١٠ تا قرص سقط شد راحت ولي تو بيمارست ...

ببیت هجده هفته

خصوصی انجام نمیدن ؟ مگه میشه. ؟ راستش سقط،  سختی و دردش کمتر از زایمان نیست یه جای خوب برو که ...

اخه میخوام خصوصی جایی برم بیمه کوفتیمونو قبول کنه 

عزیزدلم.. خیلی متاسفم خواهر جونی.. شرمنده سوال کردم.. عذر میخوام ناراحتت کردم.. الهی بحق امام حسین ب ...

فداتشم عزیزم  انشالله این بار شانس با ما یار نبود پتاسفانه

2706