2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هفته ی اول آب بدن بیشتر کم میشه 

آب و سبزیجات زیاد بخور پوستت خراب نشه

جلوگیری از لاغری صورت در رژیم

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

وای خوش به حالت. من که یک ماهه دارم کالری شماری میکنم. با سه روز در هفته ایروبیک و کلی فعالیت دیگه. هیچی کم نکردم  

البته همه میگن لاغر شدم ولی وزنم همونه...!!!!

آب زیاد بخور تا یبوست نگیری و پوستت شل نشه.

خدایا عاشقان را غم مده...شکرانه اش با من

توی دوروز امکان نداره

بخاطر مشکل اسهالت بوده و بیشترشم از بین رفتن اب بدنه نه چربی

نهایت هفته ایی 500 تا 1کیلو

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

نه منم اینطوریم وقتی دوروز بدغذا میشم و کم میخورم بهو دوکیلو کم میکنم 😐.....از اول اینطوری بودم حتی اگه آب بدنمم کافی باشه

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
عزیزم رژیمت چطوره

یکساعت پیاده روی میکنم 

سبزی ها و میوه هارو اسموتی میکنم در کنار غذاهایی که دوست دارم یه ظرف بزرگ سالاد بدون هیچ چاشنی میخورم فقط روغن زیتون و سیر و پیاز میزنم بهش

برنج رو کردم روزی یه کفگیر 

گوشت قرمز بدون چربی توی غذا میریزم 

مرغ یه تیکه سینه به جای گوشت گاهی میخورم

شیر کم چرب دو لیوان میخورم انجیر و نارگیل یکم میخورم 

ورزش های شش تیکه کردن شکم هم از توی پلی استور دان کردم توی گوشیم و روزی نیم ساعت تمرین میکنم 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم