2726

از بین دوهزار تا فروشگاه ارزونترین فروشگاه رو پیشنهاد میدا

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثله دیجی کالا هست؟

از نظر قیمت ترب قیمت پازینتره

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2728

من همسرم از دیجی گوشی خرید ۳ تومن همونو تو ترب زده ۲۶۰۰

حیف دیر فهمیدیم

آخه یه ماشین ظرفشویی زده ۳۶۰۰ بیرون همون ۷تومن میترسم خرید کنم پولم بره

چقدر تفاوت🤔

باورتون میشه من که نصف خریدام اینترنتیه اولین باره اسم ترب رو میشنوم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
نصب کن خیلی قیمتاشو خوبه اگه راست باشه خداییش عالیه

حتما

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
وااای امضات لایک داره چه جالب منم هدفم تا ۱۴۰۰همیناس    

انشالله

2706