2410
2553
عنوان

یه سوال خاک برسرررری😞😞😞

400 بازدید | 29 پست

اونایی که آی یو دی دارن پهلو میاره یانه ؟؟؟😊😊

بیاید بگیدددد.لاغرشدید چاق شدید.😉😉

مثلا میدونم قرص خوردن باعث بزرگ شدن ب ا سن  وغبغب میشه.

نی نی یار روز وشب رو هم صدانکنید لطفا😕😕

نام کاربریم حرف دلمه😒😎😎😎

@نی نی یار بعد از ظهر😝😝😝

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همچین خاک برسری هم نبودا

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2714

عزیزم من ۸ ماهه گزاشتم برا من که تو چاقی لاغری فرق نکرده ولی الان چن وقته موقع پریودی درد تخمدان وحشناک میگیرم

بچه ها من ماهیگلی سابقم !! که پروفایل جوکر داشتم👍 یه ذره نجابت زهره ماری چقد می ارزه ؟؟ شما مردوم چه مرگتونه ؟!!     ( Joker (2019                     
2706