2410
2553

وقتی که پریودیم یا لکه بینی دارین یا اینکه بچه زاییدیم و هنوز خونریزی داریم و میریم حمام، با اینکه خون هست و قطع نمیشه (یعنی اگه وارسی کنیم با دستمال، دستمال لک و خونی میشه)آیا غسلمون قبوله، و اینکه بدنمون  موقع بیرون اومدن از حمام خیس هست و آب میچکه، یا پامون خیسه و روی فرش میذاریم نجس نیست؟

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊

چند تا سوال رو در قالب یک سوال بیان کردید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عه شما هستین اومدم صداتون کنم خوبه که شما اطلاعات دارین و جواب میوین

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2456

اگه کسی متخصص باشه فکر نمیکنم براش سخت باشه جواب بده، به هر حال این همه زحمت میکشن و مطالب دینی میخونن، فکر میکنم خوشحال بشن اگه بتونند که ابهامات من و سما و بقیه رو تا جایی که در توانشون هست جواب بدن.

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊
عه شما هستین اومدم صداتون کنم خوبه که شما اطلاعات دارین و جواب میوین

سلامت باشید.وظیفه است.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
اگه کسی متخصص باشه فکر نمیکنم براش سخت باشه جواب بده، به هر حال این همه زحمت میکشن و مطالب دینی میخو ...

دوران حیض،تا زمانی که یقین به پاکی کامل نباشه،غسل حیض صحیح نیست.

در دوران نفاس هم همینطور.

دوران استحاضه غسل صحیح و واجبه.

شما چند مسئله رو در یک سوال پرسیدید و جواب ها مختلفه.

بدن هم نجس نمیشه موقع بیرون آمدن از حمام.مگر اینکه ببینید خون جاری میشه

دوران حیض،تا زمانی که یقین به پاکی کامل نباشه،غسل حیض صحیح نیست. در دوران نفاس هم همینطور. دوران ا ...

ممنون از محبت شما، خدا خیرتون بده.

خب منظورم بیشتر استحاضه و دوران پس از زایمان بود، 

و اینکه مثلا برخی اوقات تو ایام حیض میریم حمام.و بیشتر شک در نجاست بود.

خب با این حساب اگه خون خیلی کم باشه و جاری نشه و صرف رسییدن اب موقع حمام به همه جای بدن، خیسی بدنمون موجب نجاست نمیشه.

ممنونم. رحم الله والدیک    

2714
ممنون از محبت شما، خدا خیرتون بده. خب منظورم بیشتر استحاضه و دوران پس از زایمان بود،  و اینکه ...

سلامت باشید.

نه بدن نجس نمیشه،تا وقتی خروج خون رو نبینید تکلیفی ندارید.

بنارو بر پاکی بزارید.

استحاضه رو هم باید ببینید کدوم نوع هستید و طبق وظیفه عمل کنید.

سلامت باشید. نه بدن نجس نمیشه،تا وقتی خروج خون رو نبینید تکلیفی ندارید. بنارو بر پاکی بزارید. است ...

ممنون از بزرگواری شما
خدا به شما خیر و نیکی عنایت کند ان شاءالله.

سلام عزیزم هستی؟

سلام گلم، بفرمایید.

بببخشید چادری هستین خانم؟

بله.

بله.

دور شما بگردم من، انشاءالله زیر سایه امام زمان باشید

آبجی من چند تا تاپیک تگت میکنم؛ فقط اگه ممکنه عجالتاً بیا اینجا ، پست اول را بخون و جواب بده؛ یه نوع اعلام حضور چادری ها تو سایت هستhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3007726/چادریا-لطفا?page=309

2706