2726

سلام

من يه مادر بي تجربه هستم , هر يكماهي كه دخترم بزرگ تر ميشه تجربيات جديدي بدست ميارم يا حتي فكر ميكنم قبلا اشتباهاتي داشتم ك اگه به عقب برگردم ديگه انجام نميدم مثلا:

بچم روي تخت خودمون نميارم

نميزارم اسباب بازيهاش بياره توي پذيرايي

تا گريه كرد بهش شير نميدم گاهي هم با بغل كردن و صحبت كردن آرومش ميكنم

شما چ تجربياتي داريد كه بدرد بقيه مي تونه بخوره؟؟؟

منم انقد بهش میمی نمیدادم اگه برمیگشتم عقب

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چند وقتشه بچتون

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
چرا رو تخت خودتون نمیارید؟ 

اوايل ك گريه ميكرد از تختش مياوردمش توي تخت خودمون شير ميدادم و با هم ميخوابيديم الان كه بزرگتر شده (16 ماهش) ديگه به زور بايد بزاريمش توي تختش ميگه ميخوام توي بغلتون بخوابم 

من از همون اول بهش فهموندم هرکی وسایل خودش، هنوزم که بزرگ شده اصلا کاری به وسایل بقیه نداره، فقط بازی میکنه بعد که خاستیم بریم خونمون میزاره میره. خیلی با بچت حرف بزن، شاید اولش بی تفاوت باشه ولی بعد یه مدت قشنگ منطورتو میفهمه و انجام میده

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

1 سالگی از شیر میگرفتم

6 ماهگی جای خوابش جدا میکردم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
مي فهمم   بچه داري هر يك روزش يك تجربه جديدِ

امشب ۲۰۰ بار پاشد شیر خورد😭

بچت چند ماهش که جای خوابش رو جدا کردین

16 ماهشِ , تختش گذاشتم بغل تخت خودمون منتها بيدار كه ميشه بايد بياد توي تخت ما بخوابِ البته كه كم كم دارم تركش ميدم اما كلا بچه وابسته خودش هم اذيت ميشه

بچه ها یعنی چی ک میگید زیاد بهش شیر نمیدادین

چونن همش اویزونت میشن هر جا که هستی باید همش شیر بدی و اینکه وابستگی زیاد پیدا میکنن و در نهایت از شیر گرفتنشون سخت میشه

2706