2703
2553
عنوان

خواهر شوهر پولدارم::برخوردوپذیرایی دیشبش🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 389258 بازدید | 1414 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم دست نزدم اومدم نشستم پیش شوهرم اینم اضافه کنم خواهر شوهرم دکترا داره تدریس میکنه شوهرشم پووول ...

اینجاست ک شاعر میفرمایند:ملا شدن چ آسان..آدم شدن چ مشکل

چشمان تو آفریقاست.. 
اینجاست ک شاعر میفرمایند:ملا شدن چ آسان..آدم شدن چ مشکل

روی پروفایلم قبلا گذاشتم واقعا سطح شعور ادما به تحصیلات هیچ ربطی نداره

فوری تو گروه نوشت اینقد بدم میاد یه عده تا چیزی پیش میاد پروفایل اعتراض میکنن!!

2714

استاتر  خودت یه رفتاری کردی ک اینااینجوری میکنن ,مثلا  من وقتی نامزد بودم بنظرم کارای مزخرف کردم مثلا خونشون خیلی کار کردم , هرچی میخواستن واسشون میخریدم , یا خواهرشوهرموهرجامیخواست میبردم باماشین یا میگفتن اینوبپوس میگفتم باشه, حتی بیرون و بازارم میامدن باهام  حتی برخلاف میلم  

پیش خودم میگفتم  بزار ازاولش خوب باشم ک دوستم داشته باشن

ولی بعدش فهمیدم چشم به بچه نگاهم کردن,خوبیام شد وظیفه,همش دستوردادن بهم ,اصلا انگارمنوحساب نمیکردن  و خیلی چیزای دیگ 

بعد نگای جاریم کردم دیدم اون عالیه,  جوری باهاش رفتارمیکنن انگارازش میترسن و خیلی چیزای دیگ ,  

پیش خودم تصمیم گرفتم عوض شم ,مثل جاریم شم ,اولش سخت بود ,  اونا هنوز همون زینب احمق رو میخواستم ک ازش سواری بگیرن ولی خداروشکر تونستم  , ,البته شوهرم طرفدارمن بود , 

حالاازحرفات فکرمیکنم توهم ی رفتارای بچگانه وکارای کردی ک اینااینجوری پرو شدن وفکرمیکنن کسی هستن?  

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
یعنی خااااااک عاااالم تو سر اون آدمی ک عدسی میذاره جلو مهمون گدای بدبخت بگو بدبخت جمع کن ..انفدر ج ...

آی .. دلم ریش شد برای امام حسین .. قربون اون دلت برم امامم .. خدا همه ی بچه هارو برای مامان باباشون نگه داره .. 

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
الان از کل بحث من شما فقط تختشو دیدی ؟ من کلا گفتم هرکی یه جوره متفاوته ، من خودم اینجوریم ملافه رو ...

درست میگین

من کلا نظرمو گفتم🙂

There is GOD💚💚💚   ..                                               
ازدواج ما از اولم اشتباه بود من خیلی ساده لوحانه رفتار کردم بهشون میگفتم ابجی و کلی دوست داشتم باهم ...

چقد ناراحتت شدم بخدا...جاری منم یه مدت جو گرفته بودش با ساپورت نازک و تونیک ک بزور روی باس نش رو میگرفت جلو همه رژه میرفت...تا خدا رو شکر خودش فهمید ضایع..ولی خیلی رو اعصابم...

بدتر از اون خواهر شوهرم...الان بیشتر از ۲سال میریم خونه ی مادر شوهرم تشنه هم باشیم تا موقع ناهار یا شام آب یا شربت نمیارن😩

منم مثلشون شدم😝😝😝

خواهرای قشنگم من از خیلی هاتون سنم کمتره و صد در صد تجربه ی کمتری دارم ولی ولی ولی!!!!!

یکی از راه های آرامش پیدا کردن توقع نداشتن از دیگرانه کاری که من پنج ساله انجام میدم و آروم آرومم انقدر آروم که حتی خودمم باورم نمیشه. من الان از خودم و همسرم توقع دارم نه کس دیگه من برای پس گرفتن و خوبی دیدن خوبی نمیکنم؛ برای آرامش و شادی قلب خودم خوبی می کنم. خوبی کنید بدون توقع خدا خودش جواب مهربونیاتون رو میده.

انقدر غصه میخورم میبینم اینطوری خودتون رو ناراحت میکنید و عذاب میدین!

مگه چقدر زنده ایم که حالا بخوایم به خاطر بی احترامی کسی که خودش رو با بی توجهی به مهمونش که برادر و زنداداشش هستن کوچیک میکنه، عصبی و ناراحت کنیم. ببخشید تا دلای مهربون و قشنگتون آروم بگیره.😊

تیکر تولد خاله ریزه ست...😍
2706