2726
عنوان

خواهر شوهر پولدارم::برخوردوپذیرایی دیشبش🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 389305 بازدید | 1414 پست

من مامانم و عمم تقریبا از هم متنفرن اما ب رو خودشون نمیارن

خداییش هر بار مامانم یا ما بچه ها رفتیم خونه عمم از هر چیزی ک تو خونه داشته بهترینشو اورده

یا هر وقت اومده خونه مامان من مامان منم درست حسابی ازش پذیرایی کرده

واقعا از این اخلاقشون خوشم میاد مهمونو در حد شاه بالا میبرن

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشتباه کرد😟خبر نداره که چقد بی احترامم میکنن

به بابات بگو محل نزاره!هرکاری پدر و مادرت میکنن بخاطر توئه ولی این مردا توهم برشون میداره!

رو بدی پرو و پر روتر میشن،بی محلی کنید خودت و خانوادت

میگی وضعشون خوب بوده زنگ میزد چندتا کوبیده سفارش میداد وای این پولدارا چقدر رو دارن  😝حالا ادعاش هم میشه که دادششو دوست داره؟؟به خاطر داداشش یه چیز دیگه میزاشت والا من تو خونه عدسی بزارم جلوی شوهرم خودشو میکشه میگه این مال صبحونست !تا چه رسد جلوی مهمان !حالا اگه شما براش عدسی میزاشتی شرفتو میبرد !

این دفعه اومدندخوراک لوبیا براشون بزار

2728
آیناز واقعا باور میکنم چنین رفتاری رو...جاریم و برادر شوهرم اینطور برخورد میکنن.. با وجود اینکه من ...

ازدواج ما از اولم اشتباه بود من خیلی ساده لوحانه رفتار کردم بهشون میگفتم ابجی و کلی دوست داشتم باهم خیلی خوب باشیم یکبار بشون نگفتم تو ولی اونا بامن شبیه یه بچه دبستانی رفتار کردن

جاری هم که نگم الهی به حق بزرگی خودش تقاص رفتاراشو ببینه زندگی منو جهنم کرد جاریم با رفتاراش

یک جمله سادگی کردم خریت کردم گفتم پیش شوهرم درست لباس بپوشید الان از همین راه واسه حرص دادنم استفاده میکنن

خواهر شوهرم اونشب یه لباس پوشیده بود واسه خواب مناسب بود تا اینکه توی جمع بخواد بپوشه

اونقد تنگ و نامناسب بود که موندم شوهر سیب زمینیش چطور اجازه داده اینو بپوشه

سلام بنظر من دندون اسب پیشکشی رو نمیشمارن اگه فلانی پولداره چه دخلی به ما داره!چرا توقع داریم پولش ...

اسب پیش کشی نیست طرف نداشته باشه میگی ندارهتوقعی هم نیست! این که وضعت خوب باشه و این مدلی پذیرایی کنی در اصل داری بی احترامی میکنی و میگی بی اهمیتی تو ...حالا اگه از اون دوست و رفیقای پولدارشونم مهمونشون بودن عدسی میزاشتن؟؟؟؟اگه همچین مرامی داری که داری ازش دفاع میکنی خیلی بده مهمون باید حس نکنه بهش بی احترامی شده نه که خودتو اذیت کنی بدهکار کنی ولی در حد توانت

اه اه دوباره یادم اومد ی،دوستی داریم واقعا وضع مالیشون عالیه برا بار اول مارو دعوت کرد شام سیبزمینی ...

توروخدا دعوتش کن تخم مرغ ابپز با گوجه و خیارشور بهش بده

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
اسب پیش کشی نیست طرف نداشته باشه میگی ندارهتوقعی هم نیست! این که وضعت خوب باشه و این مدلی پذیرایی کن ...

هفته قبلش اون یکی جاریم مهمونش بود چرا واسه اون بریز بپاش کرد؟چون اونا هم خیلی پولدارن؟چون اون یکیو بیشتر دوسش دارن؟

من اصلا اگه جونشم واسه اون بده برام مهم نیست فقط ازینکه رفتارش باهام خوب نبود ریختم بهم همون کوفتی رو هم اگه با مهربونیو بگو بخند میزاشت سره سفره بهتر بود تا بی محلی کنه

وای اسی باچ خانواده ی گیر افتادی ها, من فکرکردم خانواده شوهرمن بدجنس هستن  ...  

بنطرمن رفتارخودت درسته ,باسیاست رفتارکن

جوری ک گفتی معلومه شوهرت خیلی طرفداراوناست و اگ چیزی بگی حتما دعواتون.میشه پس هیچی ب روش نیار ,حداقل آرامش.اززندگیت نره... 

اگ شوهرت طرف توبود و مطمابودی حرفی بزنی دعواتون نمیشه خیلی کارا میشد کنی ولی الان دیگ مجبوری باسیاست پیش بری... 

باز خداروشکر دورین ازهم

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
خیییلی دلم میخواد اینکارو کنم اما شوهرم نمیزاره مطمئننننم

خودم دقییقا میخام همون غذایی که گذاشت جلومو بزارم با همون اندازه ترشی 

انگار من گدام یا نخورده ام

ده دفه به شوهرم گفتم شام بیرون بخوریم بعد بریم

خواهر و زنداداش گُله خودم وقتی میریم همیشه جز غذاهایی که اماده میکنن حتمااا حتمااا واسه بچمم سوپ یا غذای میکس دارن

منم توراه به شوهرم گفتم یه ظرف کوچیک سوپ شب میزارم کنار واسه بچه فردا بین راه بهش بدیم

گفت باشه خودم میگم ابجیم بزاره واسش

نمیدونستم اینقد بی احترام میشم

بعد از یکسال شامش به درک چرا پدر کشتگی داشت باهام

من خودمم زنداداش دارم ایینقد دوستم داره هر سری کلی بهمون خوش میگذره عین خواهرمه بعد اینا انگار منو اسیری گرفتن

به بابات بگو محل نزاره!هرکاری پدر و مادرت میکنن بخاطر توئه ولی این مردا توهم برشون میداره! رو بدی پ ...

این سری یه چیزاییو باید به بابام بگم 

هرچند بابامو نمیشه بهش حرف زد بفهمه ناراحتم میکنن یا گوشیو برمیداره زنگشون میزنه یا با شوهرم دعواش میشه 

2706