2726
عنوان

خواهر شوهر پولدارم::برخوردوپذیرایی دیشبش🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 389305 بازدید | 1414 پست
یاد کارای خواهر شوهرام میفتم باور کن حالا خودم خواهر شوهر بدی نیستم نمیدونم شانس من کجا بود 😑 شوهر ...

🤔ادبیات بعضیا رو متوجه نمیشم ایراد از منه یعنی؟نمیگیرم چی شده

طعنه ی خلق و جفای فلک و جور رقیب همه هیچ اند،اگر یار موافق  باشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه با هرکسی مثل خودش رفتار کنیم هیچ وقت به مشکل نمیخوریم

لزومی نداره واسه کسی که عدسی جلومون میذاره دو نوع غذا و سالاد و ژله درست کنیم!!!! 

مقابله به مثل کنید تا خودتونم ارامش داشته باشید.

2728
استارتر با اجازه تا بیای دوستان گل..راهنمایی میکنید سریال مانکن رو از کجا دانلود کنم

دنلود نکن بلکه بخر، درست نیست

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق

سلام

بنظر من دندون اسب پیشکشی رو نمیشمارن

اگه فلانی پولداره چه دخلی به ما داره!چرا توقع داریم پولشو خرج ما کنه!؟

بعدم آدم به مهمونی نباید به چشم بده وبستون و معامله نگاه کنه ،،خب اگه ادم حرص میخوره همون یه نوع غذای بی منت جلو مهمونش بزاره بهتره تا ده نوع غذا با منت

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
چرا تو نی نی سایت،همّیشه،همّیشه خانواده کاربرا خیلی مهربون و با کمالات و پولدار و دست و دلباز و .... ...

ببخشید منم نظرم همینه،کار خواهرشوهرشو اصلا دوست نداشتم اما خوب خیلی وقت ها هم عروس ها یه کارایی میکنن که حرص درمیارن،البته دور از جون همتون،منظورم با کسی نیست،جبهیه نگیرید،بعدشم خواهرشوهر و عروس و این چیزا معنی نداره،احترام باشه مهمون هم عزیزه،تا جایی که اصراف نباشه باید بهترین بیاری براش،تو بهترین ظرف ها و با لبخند

واقعا این چه اخلاق بدیه تو رو خدا دوستانی که اینجا خواهرشوهر و مادر شوهر میشین این کار رو نکنید فق ...

توروخدا اوناییم که عروس میشین.فکرنکنید خانواده شوهرررر پرنقص و عروس کامله.والااینطورنیس.

یه نظربخودتون بندازیدببینید چیکارکردیدکه خانواده شوهر این رفتارو میکننن

خدایااااا شکرت...
2706