2733
2734
عنوان

خواهر شوهر پولدارم::برخوردوپذیرایی دیشبش🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 389309 بازدید | 1414 پست
میوه بعداز غذا ،چه ضررایی داره؟

غذا دیر هضم میشه اما میوه زودتر هضم میشه و باعث سوء هاضمه میشه. بهتره دو ساعت بعد غذا میوه خورد

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از همون مقایسه ای که ابتدای کار داشتی باید حدس زد که داری ناعادلانه قضاوت میکنی!  به قول سعدی: ...

ممنون از این شعر زیبا و به جا  

واقعا لذت میبرم که هنوز اشعار بزرگان ما استفاده میشه...

اونم بعد از حذف ناجوانمردانه از کتب بچه های این سرزمین..

اسی جون تو هم مثل مایی ،مامانم هردفعه خانواده بابام رو دعوت میکنه 3 نوع غذا و سالاد و دسر و....درست ...

خاله های منم با مامانم همینطورن..

مامان من هر دفعه دعوتشون میکنه بهترین غذا و دسر و پذیرایی و جدا از اون تو مریضیاشون دنبال دکتر و داروشون اونوقت اونا نه تنها دعوت نمیکنن بلکه همیشه بد مامان منو میگن و پشت سرش حرف میبرن..

به نظر من شاید خواهر شوهرتون ناراحت شده که سرزده رفتین خونشان خب بچه داشت شاید تا شما بیایین تمیز کاری هم کرده فرصت پختن یه غذای خوب را نداشته و از قدیم گفتن مهمون سرزده غذاش با خودشه بعد هم شاید علت رفتارش اینه که ازتون دلخواه سر موضوعی تو گذشته و ...به هر حال هر چی بود گذشت بهش فکر نکن اگه فکر میکنی حق با خودته بگو شخصیتش را نشون داد و بهش فکر نکن هیچی ارزش فکر های بیهوده را نداره

2738
من ک بشخصه ب هیشکی اجازه نمیدم رو تختم بخوابه بنظرم هیچ ربطی ب فرهنگ و شعورم نداره اتفاقا با شعوری ر ...

الان از کل بحث من شما فقط تختشو دیدی ؟ من کلا گفتم هرکی یه جوره متفاوته ، من خودم اینجوریم ملافه رو میشه تمیز انداخت ، نگفتمم کسی که نذاره رو تختش بخوابی بیشعوره ، اما منظورمه تو پذیرایی زیاده رویه 

چ فهمیده ست،، حالا درست آدم برا شکمش نمیره، اما ی جور احترام  ن بابا شوهر من تازه هنوز راضی ک ...

واااای شوهر منم اینجوریه چرااا؟ انقدم حرص میخووورم میگم اگه پذیرایی خوب رو متوجه میشه چطور برا اونا اشکال نداره؟

متاسفم که لذت خواهر داشتنو نچشیدی،اون قدری که از نداشتنش خوشحالی؟! بقول ما نون برادر به زانوی خو ...

هر خواهری هم اینطور نیست

شوهر من یه خواهری داره که صدبار تا حالا ارزوی نداشتنشو کرده

بچه ها استارتر اومد اصلا یا همون صفحات اول بود فقط؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

پدرتون اگه به شما کارتو میداد بهتر بود...

بعدم چه جوریه اگه پدر به پسرش پول بده همه میگن به به چه پدر خوبی ولی واسه دخترش حروم میشه و بد؟!

این چه طرز فکریه بین ایرانیها هست؟!

ینی عروس بخوره ولی دختر خانواده نخوره؟!

من اگر دختر دار بشم حتما حتما اندازه پسرم بهش میرسم  

2706