2737
2734
عنوان

خواهر شوهر پولدارم::برخوردوپذیرایی دیشبش🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 389309 بازدید | 1414 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کارت😞همین کارا رو خونواده میکنن داماد هار میشه دیگه البته ببخشیدا کلی گفتم

دوتا سقط داشتم خیلی افسرده شدم تا بالاخره فهمیدم باردارم دوباره امید گرفتم واسه موندن دخترم هم شیاف میرنم؛هم آمپول؛هم استراحت مطلقم میشه دعا کنید واسم بمونه سلامت بغلش کنم ممنون
2738

چرا بابات کارتشو داد????چرا اینقدر داماد رو پرتوقع بار میارین??

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
یه ۴ ساعتی تو راه بودیم تا رسیدیم خونشون از دم در میگم شوهرمو جوری میبوسید رد لباش میموند منو فق ...

بیشتر تایپ کن خوب

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

اه اه دوباره یادم اومد ی،دوستی داریم واقعا وضع مالیشون عالیه برا بار اول مارو دعوت کرد شام سیبزمینی نخود فرنگی و قارچ سرخ کرده بود اورد سر سفره نوشیدنی ام فقط اب گذاشت تو سفره با ی دونه سس فرانسوی که ۶نفر بودیم هی باید میگفتی لطفا سس بده ازش اونقدر حرصم گرفته بود تا شب بعد سردرد بودم 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706