1608
1480
عنوان

خواهر شوهر پولدارم::برخوردوپذیرایی دیشبش🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 379494 بازدید | 1414 پست
خیییلی دلم میخواد اینکارو کنم اما شوهرم نمیزاره مطمئننننم

خودم دقییقا میخام همون غذایی که گذاشت جلومو بزارم با همون اندازه ترشی 

انگار من گدام یا نخورده ام

ده دفه به شوهرم گفتم شام بیرون بخوریم بعد بریم

خواهر و زنداداش گُله خودم وقتی میریم همیشه جز غذاهایی که اماده میکنن حتمااا حتمااا واسه بچمم سوپ یا غذای میکس دارن

منم توراه به شوهرم گفتم یه ظرف کوچیک سوپ شب میزارم کنار واسه بچه فردا بین راه بهش بدیم

گفت باشه خودم میگم ابجیم بزاره واسش

نمیدونستم اینقد بی احترام میشم

بعد از یکسال شامش به درک چرا پدر کشتگی داشت باهام

من خودمم زنداداش دارم ایینقد دوستم داره هر سری کلی بهمون خوش میگذره عین خواهرمه بعد اینا انگار منو اسیری گرفتن

به بابات بگو محل نزاره!هرکاری پدر و مادرت میکنن بخاطر توئه ولی این مردا توهم برشون میداره! رو بدی پ ...

این سری یه چیزاییو باید به بابام بگم 

هرچند بابامو نمیشه بهش حرف زد بفهمه ناراحتم میکنن یا گوشیو برمیداره زنگشون میزنه یا با شوهرم دعواش میشه 

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

منم دست نزدم اومدم نشستم پیش شوهرم اینم اضافه کنم خواهر شوهرم دکترا داره تدریس میکنه شوهرشم پووول ...

اینجاست ک شاعر میفرمایند:ملا شدن چ آسان..آدم شدن چ مشکل

مهربانوهای نی نی سایت وقتی موضوع و مشکلی تو سایت مطرح میشه ،نظرمون رو با آرامش بنویسیم نظرات دیگر دوستانم بخونیم موضوع رو باهمه ی جوانبش بسنجیم  فکر کنیم و با هم ب نتیجه گیری درستی برسیم.. بحث کنیم که به بهترین نتیجه برسیم نه صرفا بخایم نظر خودمونو ب کرسی بنشونیم..زمانی با سواد و بافهمیم که باشنیدن نظرات مخالف از کوره در نریم  گاهی نظرمخالف ما درست ترین نظره..
8
اینجاست ک شاعر میفرمایند:ملا شدن چ آسان..آدم شدن چ مشکل

روی پروفایلم قبلا گذاشتم واقعا سطح شعور ادما به تحصیلات هیچ ربطی نداره

فوری تو گروه نوشت اینقد بدم میاد یه عده تا چیزی پیش میاد پروفایل اعتراض میکنن!!

استاتر  خودت یه رفتاری کردی ک اینااینجوری میکنن ,مثلا  من وقتی نامزد بودم بنظرم کارای مزخرف کردم مثلا خونشون خیلی کار کردم , هرچی میخواستن واسشون میخریدم , یا خواهرشوهرموهرجامیخواست میبردم باماشین یا میگفتن اینوبپوس میگفتم باشه, حتی بیرون و بازارم میامدن باهام  حتی برخلاف میلم  

پیش خودم میگفتم  بزار ازاولش خوب باشم ک دوستم داشته باشن

ولی بعدش فهمیدم چشم به بچه نگاهم کردن,خوبیام شد وظیفه,همش دستوردادن بهم ,اصلا انگارمنوحساب نمیکردن  و خیلی چیزای دیگ 

بعد نگای جاریم کردم دیدم اون عالیه,  جوری باهاش رفتارمیکنن انگارازش میترسن و خیلی چیزای دیگ ,  

پیش خودم تصمیم گرفتم عوض شم ,مثل جاریم شم ,اولش سخت بود ,  اونا هنوز همون زینب احمق رو میخواستم ک ازش سواری بگیرن ولی خداروشکر تونستم  , ,البته شوهرم طرفدارمن بود , 

حالاازحرفات فکرمیکنم توهم ی رفتارای بچگانه وکارای کردی ک اینااینجوری پرو شدن وفکرمیکنن کسی هستن?  

خوشبختی یعنی :همسر بهترین مرد دنیام ❤                            مامان آقا آراد 😍
1601
یعنی خااااااک عاااالم تو سر اون آدمی ک عدسی میذاره جلو مهمون گدای بدبخت بگو بدبخت جمع کن ..انفدر ج ...

آی .. دلم ریش شد برای امام حسین .. قربون اون دلت برم امامم .. خدا همه ی بچه هارو برای مامان باباشون نگه داره .. 

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
ازدواج ما از اولم اشتباه بود من خیلی ساده لوحانه رفتار کردم بهشون میگفتم ابجی و کلی دوست داشتم باهم ...

چقد ناراحتت شدم بخدا...جاری منم یه مدت جو گرفته بودش با ساپورت نازک و تونیک ک بزور روی باس نش رو میگرفت جلو همه رژه میرفت...تا خدا رو شکر خودش فهمید ضایع..ولی خیلی رو اعصابم...

بدتر از اون خواهر شوهرم...الان بیشتر از ۲سال میریم خونه ی مادر شوهرم تشنه هم باشیم تا موقع ناهار یا شام آب یا شربت نمیارن😩

منم مثلشون شدم😝😝😝

خواهرای قشنگم من از خیلی هاتون سنم کمتره و صد در صد تجربه ی کمتری دارم ولی ولی ولی!!!!!

یکی از راه های آرامش پیدا کردن توقع نداشتن از دیگرانه کاری که من پنج ساله انجام میدم و آروم آرومم انقدر آروم که حتی خودمم باورم نمیشه. من الان از خودم و همسرم توقع دارم نه کس دیگه من برای پس گرفتن و خوبی دیدن خوبی نمیکنم؛ برای آرامش و شادی قلب خودم خوبی می کنم. خوبی کنید بدون توقع خدا خودش جواب مهربونیاتون رو میده.

انقدر غصه میخورم میبینم اینطوری خودتون رو ناراحت میکنید و عذاب میدین!

مگه چقدر زنده ایم که حالا بخوایم به خاطر بی احترامی کسی که خودش رو با بی توجهی به مهمونش که برادر و زنداداشش هستن کوچیک میکنه، عصبی و ناراحت کنیم. ببخشید تا دلای مهربون و قشنگتون آروم بگیره.😊

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد خاله ریزه ست...😍
1578