2737
2739
عنوان

رشد موها

193 بازدید | 21 پست

بچه ها من موهام فرفریه

رشدشم کمه

چیکار کنم

چی بزنم بهش

رشد کنه

ولی موهام فر بمونه

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آب پیاز بزن هفته ایی یه بار البته اگه از بوش حالت بد نمیشه برای اینکه بوش کمتر بشه و اگه موهاتم خشکه با روغن نارگیل یا روغن زیتون یا روغن رز ماری قاطی کن و بریز تو ظرف اسپری دار و هفته ایی یه بار یا دو بار روی موهات اسپری کن بزار حداقل 5 ساعت بمونه و بشور 

یا علی 
2738
فک نکنم  فک کنم بیشتروزبودنشومیگیره میخای ی بارامتحان کن بددائما استفاده کن

آهان مرسی عزیزم

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه
آب پیاز بزن هفته ایی یه بار البته اگه از بوش حالت بد نمیشه برای اینکه بوش کمتر بشه و اگه موهاتم خشکه ...

نه عزیزم

فقط موهامو صاف نکنه

بوی

اآمونیاک هم اذیتم نمیکنه برا رشدش میزنم

نه عزیزم فقط موهامو صاف نکنه بوی اآمونیاک هم اذیتم نمیکنه برا رشدش میزنم

والا نمیدونم موها رو صاف میکنه یا نه اگه آبرسانی به مو بشه موها صاف میشن روغن ها رو نزن فقط پیاز تنها بزن 

یا علی 
والا نمیدونم موها رو صاف میکنه یا نه اگه آبرسانی به مو بشه موها صاف میشن روغن ها رو نزن فقط پیاز تنه ...

چشم

چندساعت یا چند دقیقه بمونه؟

چشم چندساعت یا چند دقیقه بمونه؟

یه چیز هم هست که مخلوط روغن نارگیل و روغن نعنا اونم به رشد مو خیلی کمک میکنه ولی من خودم چند باری استفاده کردم حس کردم یکم موها رو صاف میکنه .....آب پیاز رو بگیر بگیر تو ظرف اسپری کن به موهات هرچی بیشتر بمونه بهتر حداقل 5 ساعت بمونه روی موهات هفته ایی یه بار یا دو بار بزن انشالله که زود زود گیسو کمند بشی😍

یا علی 
یه چیز هم هست که مخلوط روغن نارگیل و روغن نعنا اونم به رشد مو خیلی کمک میکنه ولی من خودم چند باری اس ...

ان شا الله بازم مرسی

البته قبلا بابام گفت اب پیاز بزن یه ربع روموهات بمونه.

قبل از هر حموم

هم موخوره هاش میره هم. رشد میکنه

وقتی داشت موهامو کوتاه میکرد نزدیک بود گریه کنه هخخخخخخ

ان شا الله بازم مرسی البته قبلا بابام گفت اب پیاز بزن یه ربع روموهات بمونه. قبل از هر حموم هم موخ ...

عزززیزم چه بابای مهربونی😍😍بزن روی موهات آب پیاز رو ببین چه جوریه نتیجه شو تو همین جا بزار 

یا علی 
2706