2410
2553
عنوان

استپ وزن با کالری شماری

1266 بازدید | 13 پست

سلام خوش هیکلای مهربون

من در حال رژیم و باشگاهم 

۸۷ بودم ۲۲ آبان الان ۸۴ ام ...

کالری شماری کردم و باشگاه رفتم ولی الان چند روزه دیگه کم نمیکنم ... وزنم استپ کرده 

اعصابم خورد شده چیکار کنم؟؟؟؟

مربی من میگه چند روز بخور باز شروع به رژیم کن .خیلی کم خوردن باعث استپ میشه

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من‌تا الکی هم بخورم وزنم میره بالا باز!

یکی دو روز مثلا کمی بیشتر بخور نه خیلی.

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2714

عزیزم براساس کالری شماری یه روز دقیقا تااخر کالری هاتو مصرف کن دوروز کم بخور یعنی نصف کالری مجازمصرفت و دوروز درهفتم متوسط ....اینطوری اصلا استپ نمیکنی

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
عزیزم براساس کالری شماری یه روز دقیقا تااخر کالری هاتو مصرف کن دوروز کم بخور یعنی نصف کالری مجازمصرف ...

من ۱۶۰۰ حداکثر مجازم بوده 

تو این سه هفته اکثر اوقات ۱۰۰۰ خوردم سه چهار روز هم ۱۲۰۰ شده 

من ۱۶۰۰ حداکثر مجازم بوده  تو این سه هفته اکثر اوقات ۱۰۰۰ خوردم سه چهار روز هم ۱۲۰۰ شده

حالا عزیزم دوروز ۱۲۰۰بخور دوروز ۹۰۰ دوروزم ۱۵۵۰اینطوری وزنت استپ نمیکنه

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین