2733
2734
عنوان

بیاین از رویاهامون بگیم😎😍

367 بازدید | 64 پست

هرچیز خوبی ک دوس داریم در آینده برامون اتفاق بیفته و بعضی وقتا از تصورشم یه لبخند شیرین رو لبمون میشینه😊😋

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

يروزي بالاخره..... مثل گذشته با عشقم بگذرونم........

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

اینکه به عشقم برسم و با هم بهترین زندگی رو داشته باشیم

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
2738

دفتر وکالت بزنم بابا مامانم بیان ببینن و کیف کنن😍

عشقم منو تو لباس عروس ببینه منم اونو توی کتو شلوار دامادی😍

یه شب مهمونی بگیرم و خانواده خودم و خانواده شوهرمو دعوت کنم خبر مامان شدنمو بگم😍

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

خرید باشگاه استون ویلا

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.

همیشه دوست داشتم یه کلبه ی جنگلی بالای یه تپه ی سرسبز داشته باشم😍

باغچه هام پر از گلای رز و سرخ باشه

از پشت پنجره هوای مه آلودو نگاه کنم و لذت ببرم😍

صدای بارون پرنده 😍

هععععی ....

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706