2733
2734
عنوان

اساتید برای خارش سر راهکاری بلدین؟

132 بازدید | 22 پست

اول بگم شپش نیست😏

دوم اینکه خودم فکرمیکنم پوست سرم خشک شده

خلاصه کلافه شدم...

چ کنم دکترهم حال ندارم برم..

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روغن نارگیل بزن زیتون نزنی خشک تر میشه
ممکنه به خاطر رطوبت و خشکی هوا قارچی شده باشه حتماً اگه با روغن نارگیل برطرف نشد برو دکتر 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2738
شامپوتو عوض کن

چی بگیرم 

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
سبک درس خودنتو عوض کن😂

😂

اگه هر روز حموم میری بکنش یه روز درمیون

یک روز درمیون میرم

باسرکه سفید  بشور

با سرکه سیب شستم اثری نکرد سفید رو تست میکنم

بخارون  

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
یک روز درمیون میرم

خب پس یه ذره خیلی کم بفهمی نفهمی روغن زیتون بریز رو دستت بمال بهم تا روغنش ملایمتر بشه بعد پوست سرتو ماساژ بده

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2706