2726
عنوان

مامانا چیکار کنم اخه من خسته شدم

204 بازدید | 24 پست

خانما پسرم حدوده ۱۴ روز بود مریض بود تب داشت اسهال داشت بی حال بود سرفه میکرد ۳تا دکتر بردم از تب خیلی میترسیدم ب این آسونیا هم پایین نمیومد دو سه روز بعده ۱۴ روز خوب شد امروز عصر دیدم باز تب داره شیشو نیم ماهشه بردمش دکتر گفت فعلا استا تب پایین نیومدنصف  شیاف الان تبش دیدم ۳۸ونیم بود نصف شیاف زدم گرفتم تبشو باز ۳۸ونیمه پاهاشو سرشو خیس میکنم اخه این چرا خوب نمیشه خودم از پا افتادم خوشال بودم خوب شده امروز دیدم باز تب داره خسته شدمم ۱۵ روز از وقت واکسنش گذشته بخاطره تبش نتونستم بزنم چیکار کنم اخههه 

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 

عززززیزم کاملادرکت میکنم،پسرمنم اینطوری بود،الان هشت ماه ونیمشه،پدرم دراومد،چندروزتب که هیچ جوری پایین نمیومد،بچم کلی وزن کم کرد،بعدچندروزم دندونش زدبیرون

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی مراقب باش الان انفولازاها خطرناکه چندین کشده داده چشم ازش برندار یا از مادرت کمک بگیر 

تو رو خدا ی مادرو این طور نترسونید هم مراقبشه هم دکتر برده ایشالله ک هیچی نیست خوب میشه

تو رو خدا ی مادرو این طور نترسونید هم مراقبشه هم دکتر برده ایشالله ک هیچی نیست خوب میشه

خیلی مراقبت می خواد اصلا بچه هاتون رو بیرون نبرید جاهای عمومی نبرید مهد کودک نبرید اوضاع خرابه 

2706