2733
2734
عنوان

بعد از ده سال الان حسرت میخورم

558 بازدید | 44 پست

من همسرم شرایطشون خاص هستش و پدر و مادر نداشتن از قبل از عروسی خودمونم زیاد فامیل نداریم برای همین تمام مراسم ما یه خواستگاری یه ازمایش خونه یه عقد تو محضر بود و تمام ولی مسئله من این نیست مسئله اینه خانواده من هیچی بلد نبودن من بعد از مدت ها فهمیدم برای محضر لباس خوشگل میپوشن یا دسته گل میخرن و ارایشگاه میرن من مانتو همیشگی پوشیدم با چادر عقد خواهرم چندین نفر رفتیم محضر و تمام الان میبینم قند میبرن عسل میبرن هیچکس به ما نگفت حلقه بخرین برا محضر ما بعدش خریدیم خودمون که بلد نبودیم و هول بودیم ولی چرا خانوادم انگار خواب بودن😔

خدایا پسرمو حفظ کن زیر سایه خودت.   پسرررررررم؟؟؟؟؟؟     دردت به سرممممم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کن بهش فک نکنی دیگ عزیزم

میفهمتت ولی با حرص خوردن و فکر کردن به گذشته چیزی درست نمیشه

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
2728

بیخیال بابا حال رو دریاب

یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت .....آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت..... آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود..... آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت... دشت باور داشت گرگی در میان گله بود . .. گله باور داشت اما من نمیدانم چرا باور سگ چوپان نداشت...... یک نفر پالان خر را در میان خانه پنهان کرده بود..... آن یکی با بار خر میرفت و خر پالان نداشت... یک نفر فردوس را ارزان به مردم میفروخت.... نقشه ها کو داشت در پندار خود شیطان نداشت.. ....هر کجا دست نیازی بود بر سویی دراز..... رعیت بیچاره بخشش داشت اما خان نداشت.........
2738

عزیزم ابن چیزا فقط تشربفاته مهم چیزای دیگه اس .حسرت نداره

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان

عیبی نداره گلم.سالگرد ازدواج بگیرید.چند تا عکس قشنگ بگیرید .یه مسافرت هم برید بسته به بودجه تون می‌تونه داخل ایران یا خارج باشه.مهم رابطه ی خوبتون و اخلاق و رفتار همسرتونه.مهم خوشبخته.الهی که همیشه خوشبخت باشید.

2706