2726

میشه پسردار بشم؟؟؟؟؟کسی با این شرایط پسر دار شده

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من شرایط شما رو داشتم ۵ماه صبر کردم

اول شوهرم خرداد واریکوسل عمل کرد

دوم خودم سه ماه از روز 

۵ پری تا 

۱۵ ناشتا سیاهدونه عسل 

۵ ماه رژیم گرمی داشتیم با همسرم

شب تخمک گذاری اقدام کردیم الان باردارم جنسیت رو نمیدونم

بچه اولم دختره 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

⭐️:

@Alshefaa ☀️

🔰تعیین #جنسیت نوزاد🔰

1- قبل ازباردار شدن کاسنی راآسیاب کرده، اگر مرد بخورد باذن الله بچه پسرو اگر زن بخورد بچه دختر می شود. (هر شب بمدت 2 هفته قبل از بارداری)

2- در روایات وارد شده هر که پسر میخواهد  نیت کند اسم بچه را محمد یا علی بگذارد و اگر دختر بخواهد نیت کند نامش زهرا یا فاطمه.

3- دعای طلب فرزند.

🌺🌺🌺🌺🌺

✅موسسه تحقیقات طب اسلامی الشفاء✅

☀️دوای الهی=شفاءالهی☀️

https://telegram.me/joinchat/Cq0VdTzjsoacm61MJ7CcjQ

یه صلوات میفرسیدبختم بازشه؟💔💝
اگه خیلی برات مهمه فقط برو ای وی اف

هزینش زیاده

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
من شرایط شما رو داشتم ۵ماه صبر کردم اول شوهرم خرداد واریکوسل عمل کرد دوم خودم سه ماه از روز  ...

وضعیت اسپرم‌همسرت با عمل خوب شد؟

:

🍃🍂 پسر شدن فرزند 🍃🍂

🖊 امـام صادق (؏) ؛

خانواده هایی ڪه زیاد "ڪاسنی"

مصرف میکنند فرزند پسر بیشتری

از فرزند دختر دارند

📚 بحارالانوار ۲۰۸/۶۶

✅موسسه تحقیقات طب اسلامی الشفاء

🆔 @Alshefaa☀️

یه صلوات میفرسیدبختم بازشه؟💔💝
بنظرم به فکر جنسیت نباشید اصلا،فقط دعا کن خدا بهت رحم کنه بچه بده بهت

بابا چرا میاین اینجور تاپیکا اول نصیحت میکنین 

یه بچه دختر دارم

دلمم یه پسر میخواد که هردوجنسیت رو داشته باشم

پسر ودختر هیچ فرقی نداره فقط سالم باشه اونایی که در انتظار بچن دلشون دختر میخواد بیشتر 

حتما فرق داره برای الان‌من ک میگم

: 🍃🍂 پسر شدن فرزند 🍃🍂 🖊 امـام صادق (؏) ؛ خانواده هایی ڪه زیاد "ڪاسنی" مصرف میکنند فرزند ...

مرسی عزیزمممم

وضعیت اسپرم‌همسرت با عمل خوب شد؟

عالی شد قبل عمل ۱۳ میلیون بود با تحرک ۱۰ درصد

۵ ماه بعد عمل شد ۲۵ میلیون با تحرک ۷۴

دکتر گفت عالیه 

تمام ۵ ماه رو قرص تقویتی خورد و رژیم گرمی و کاسنی

منم ناشتا فلفل سیاه نکوبیده

تزریق جوش شیرین 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706