2726
عنوان

عشق نافرجام چندساله بهم خورده؟

412 بازدید | 31 پست

تو اطرافیانتون یا خودتون طولانی ترین عشقی که دیدید اخرش به نفرت وجدایی ختم شده چندسال بوده؟ دلیلش چی بوده!؟

من خودم ۸سال به خاطر دخالت خانواده و مادر آقا داماد

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگو نفرت بگو دلبری

یعنی چی؟

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2728
داماد ؟ داماد زمانی میشد که به ازدواج ختم بشه اصطلاح درستی نبود باید بگی مادر آقا پسر

ازدواج کرده بودندعزیزم

والا طولانی ترین عشق تو فامیل خودم بودم 12سال که اخرش ختم به ازدواج شد امسال دلیل طولانی بودن رابطه مونم مخالفت هردو خونواده بود و ما اخرش راضیشون کردیم 

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫
۷ودم ۷ سال .بابام مخالف بود .اخرم ب حرف بابام رسیدم .الان خدارو شاکرم بابام نذاشت بشه 

چرا پدرتون اجازه ندادن؟

خواهرشوهرم ده ساله _عاشق بودنااااا زبانزد خاص و عام 

نمیدونم سر لجبازی و چی بوده الان خواهرشوهرم ازدواج کرده و بچه داره اما اون همچنان مجرده

میشه هر پیاممو خوندی برام صلوات بفرستی 🤗

دختر عمم که ۵ سال با پسرخالم بود اخرش نمیدونم سرچی حرفشون شد عین بچه ها لج کرد رفت شوهر کرد پسرخالم وقتی فهمید موهاش سفید شد انقد دلم براش گرفت

من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من                              تو نیک نبینی و به من بد نرسد...!!!

یه اشنایی داشتیم دوازده سال بود زندگیشون ....بخاطر بچه دار تشدن شوهرشو ترک کرد چن ماه بعد طلاق به صورت سنتی ازدواج کرد و یه پسر  داره عشقشون زبونزد بود اون موقع که عاشقی مد نبود اینا فامیل بودن نامه میدادن عروسی مفصلی گرفتن شوهرش براش میمرد هر چی زنش میخواست فراهم بود براش  وای نمیشه قضاوت کرد تا با کفشایی کسی راه نرفتی به هرحال اقائه هنوزم مجرده و تنها و افسرده ولی خانومه زندگی خوبی داره و از شوهر الانش خیلی خوب تعریف میکنه 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

۷سال  ک اخرس ولش کردم    کاری ک هیچ کسی نمیکرد اونم توی اوج نوحوانی  از اول راهنمایی تا ااخردبیرستان   دیوونم بود  اخرس بخاطر خانوادم  ولش کردم    شنیدم اومده خاستگاریم  وجواب رد دادن     

2706