2737
2734

زن عموم به خاطر اینکه دیابت به کلیه و چشاشون زد زمین گیر شدن همه بچه های ازدواج کردن امروز عقد پسر کوچیکش بود ، پسر عموم میگفت می‌خوام زود عروسی بگیرم خانوم بیاد ی کم کمک حال مامانم ، اخه خیلی وابسته بود ، امروز همش خوشحال بود زن عموم یهو از مراسم که اومدن ایست قلبی کرد 😭😭😭😭😭

تو رو خدا برا آرامشش ی صلوات بفرستید 🌸😔

خدایا شکرررت ، منم مامان شدم 😍 میشه واسه تشکیل قلب نی نی ی صلوات بفرستی دوستم 🌹 مرسی ،،، عاشق فندق و باباش 👪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی ناراحتیم 

همین پسر عموم ی کم مشکل روانی داره 

خیلی نگرانشیم 

ای خداااا 😭

خدایا شکرررت ، منم مامان شدم 😍 میشه واسه تشکیل قلب نی نی ی صلوات بفرستی دوستم 🌹 مرسی ،،، عاشق فندق و باباش 👪

ما هم ی فامیلامون سرطان داشت روز عقد پسرش تا عقد کردن و خیالش راحت شد فوت کرد

توجه توجه.این کاربری مال دونفره.یکیمون پشت کنکوره و قراره خانم دکتر بشه.اون یکی واقعا داره خانم دکتر میشه و پزشکی میخونه😍😍
2738

وای عزیزم خدا رحمتش کنه😔😔 چه غم انگیززززز😭ولی ب ارامش رسیده چون عروسی همشونو دیده

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706