2410
2553
عنوان

😤ازدست شوهرم عصبیم👿

483 بازدید | 32 پست

من استراحت مطلقم خونه بابام شوهرمم سواستفاده گرشده تاساعت یک با دوستاش بیرونه نمیره خونه😤من زیادی حساسم یا بشونمش سرجاش😤

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بشونش سرجاش

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2456
بنشونش سرجاش    

استرس عصبانیت برام بده همینجوری 😤😤دارم دیونه میشم.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
عادت میشه براش بدبختی 

😤😤😤😤😤دستم کوتاهه تادوماه😭

2714
مادرتو بردار برو خونه ی خودت.هیچوقت شوهراتونو بخصوص تو دوره بارداری ول نکنید

مامانم بچه مدرسه ای داره نمیتونه بام بیاد خونمون بعدشم باید دوماه استراحت باشممم اخه چطور میشه

برو یه مدتم خونه خودت بمون آدم شد باز برو خونه بابات

تازه ی هفتس امدم خونه بابام 😩اوضام خطریه وگرنه نمیومدم

مامانم بچه مدرسه ای داره نمیتونه بام بیاد خونمون بعدشم باید دوماه استراحت باشممم اخه چطور میشه

نمیتونی پرستار بگیری خونه خودت بخابی.دوماهه دیگه هزینش هرچقد شد بده

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
برو خونه خودت مامانت یا خواهری کسی بیاد پیشت 

خواهرم شیشمه مامانمم نمیتونه بیاد خونم  ازاین طرفم نمیتونم بیخیال باشم پی دوست بازیاش😤

2706