1600
1480
عنوان

به نظرتون زشته؟

550 بازدید | 42 پست

دوستان من باید یه حجمی درست کنم

یعنی یه جورایی مثل مجسمه 

بعد با هرچیزی میشه درست کرد هرررچیزی به جز یونولیت و فوم 

بعد این متریال من باید عین هم باشن 

مثلا مثل ماکارونی یا صدف 

ولی چون یه سری محدودیت ها داریم انتخاب سخت میشه

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

1546

از نی های ضخیم استفاده کنید ، سیگار  چرا حالا

آرامم چونان لبخندت ، گویی کار به جایی رسیده که فرماندهی از زمین کفایت نمیکرد،و باید میرفتی از بالا کار را پی میگرفتی!زمان ایفای نقشت در زمین تمام شد و ماموریت جدیدت در آسمان شکل گرفت .حالا فرمانده ی مقاومت هستی از آسمان ، حالا راحت تر سرکشی میکنی به خطوط،بی واسطه تر پیام میفرستی برای نیروها،پیشرفته ترین رادارها هم نمیتوانندرفت و آمدت به قلب سپاه را رصد کنند.بی نقص ترین پهپادها هم نمی توانندروحت را هدف قرار دهند، ترورکنند! آن محدودیت تن و جسم سردار ما تمام شد،حالا سردار قدرتی دارد اندازه ی تمام اساطیر! وسعتی دارد اندازه ی کل دنیا!بیچاره شدید ، شیشه ی عطر را شکستید،عطر را پراکندید ! بی عقل هااا... با خودتان چه کردید؟!!متشکر که زوال و افول تان را معجل کردید، ممنون که گورتان را کندید.
1432
حالا به نظرتون اگه با سیگار درست کنم وجه بدی داره؟ چون استوانه ایه و با طرحم جوره انتخاب کردم

بستگی به روحیه ی استادت داره که خوشش بیاد یا نه.

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
1537
نی سبکه 

سیخ های چوبی ضخیم با سیگار تقریبا هم وزن هستن ، یه کارم میتونید بکنید البته اگر حوصلتون میگیره ، داخل نی ها رو با خمیر گل چینی یا مثلا گچ پرکنید🤔

آرامم چونان لبخندت ، گویی کار به جایی رسیده که فرماندهی از زمین کفایت نمیکرد،و باید میرفتی از بالا کار را پی میگرفتی!زمان ایفای نقشت در زمین تمام شد و ماموریت جدیدت در آسمان شکل گرفت .حالا فرمانده ی مقاومت هستی از آسمان ، حالا راحت تر سرکشی میکنی به خطوط،بی واسطه تر پیام میفرستی برای نیروها،پیشرفته ترین رادارها هم نمیتوانندرفت و آمدت به قلب سپاه را رصد کنند.بی نقص ترین پهپادها هم نمی توانندروحت را هدف قرار دهند، ترورکنند! آن محدودیت تن و جسم سردار ما تمام شد،حالا سردار قدرتی دارد اندازه ی تمام اساطیر! وسعتی دارد اندازه ی کل دنیا!بیچاره شدید ، شیشه ی عطر را شکستید،عطر را پراکندید ! بی عقل هااا... با خودتان چه کردید؟!!متشکر که زوال و افول تان را معجل کردید، ممنون که گورتان را کندید.
1579