2726

قبلا هم یبار تاپیک زده بودم.من پسرام یکیش.متولد ۹۳ اونیکی ۹۶.پسر بزرگم از یه ناف درد وحشتناک مریضیش شروع شد با استفراغ شدید.بعد بردیم بیمارستان بعد کلی ازمایش و سونوگرافی.گفتن نه مشکل نداره.وکوتیر موکسازول دادن.شربت دل درد.وآمپول استفراغ.وآمپول دل درد.وقرص.بعد ۲ روز وضعیتش بدتر شد وکوچیکه هم تو بیمارستان ویروس گرفت وهر دوشون مریض شدن.اسهال استفراغ.خلط شدید.سرفه.تب وحشتناک .بی اشتهایی وحشتناک‌.آبریزش چشم وبینی.بردم میلاد.سفکسیم ۱۰۰ سیتریزن .سرما خوردگی .قطره بینی.کتو تیفن.شیاف.داد ۵ روز دادم بهشون بدتر شدن که بهتر نشدن.دوباره عصری تو این بارون بردم میلاد .شربت زیتروماکس.دکستر متورفان.شیاف.آمپول.دیفین هیدرامین.پودر پدی لاکت.الانم.کوچیکه تب گرفتتش.سرفه خلطی شدید دارن هر دوشون.و حالشون اصلا خوب نیست.بیمارستان شلوغ از مریض.تو رو قران هر چی بلدید بگید برای خلط گلو.سرفه شدید.تب .اسهال.ومتاسفانه شیر گاو هم به خاطر اسهال نمیتونم بدم.درداتون به جونم دعا کنید براشون.بع ولله کم اوردم.اینا هم داغون شدن.میام میخونم اگر هم نبودم.شما هم حکم خواهر نداشته من خواهری کنید.من الان چند روز تا صبح بیدارم اگر بشه یه چند ساعتی خورد خورد خوابم ببره.نبودمم میام میخونم چون هی مجبورم.کوچیکرو راه ببرم هیچی نمی خوره

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اسپند تو خونه بزار عالیه

ان شالله زود خوب شن عزیزم

دوتا پسرای منم ویروس گرفتن الان یه کم بهترشدن درک میکنم چی میگی.بچهای منم کوچیکن 4ساله و 3ساله هستن

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

کدوم شهری 

من تهرانم ولی قم یه دکتر میشناسم تخصص آلرژی و سرماخوردگی هرکی رفته خوب شده 

من پسر ۴ ماهمو بردم باداروهایی ک داد خوب شد 

اینا بود برای سرفه خلطی 

آزیترومکس خارجی 

برم هگزین 

بتازونیت قطره بینی

جفتش برای سرفه و سرما خوردگی امتحان کن 

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

عزیزم واسه تب پیاز بذار کف پای بچه شب تا صبح.

واسه سرفه برو عطاری شکرتیغال بگیر بکوبون روش اب جوش بریز یه ربع بمونه بعد صاف کن بده بچه بخوره.

واسه سلامتیشون صلوات فرستادم انشاالله زودتر خوب شن🌷

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏

وقتی سرفه میکنن 

دود و غذای چرب و بودار و اسفند ممنوعه

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2706