2737
2734

تو دوران نامزدی عاشقم بود همه حسودی میکردن بهم همش بغلش بودم بلافاصله بعد عروسیم باهام دشمن خونین شد

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

همش تشر میزنه کم پسرمو اذست کن اصلا بهم زنگ نمیزنه در حالیکه قبلا همش بهم اس میداد ولی ی چیزی از وقتی من عروسی کردم دخترش اومده شهرشون ممکنه تقصیر اون باشه

رابطه صمیمی عروس و مادرشوهر اصلا خوب نیس اون سرسنگینه ... شما هم سرسنگین باش ...  فقط نذار شو ...

تو نمیدونی مادر شوهرم ماه بود دخترش ک اومد ازم متنفر شد 

الان ب خونم تشنس دلیلش رو نمیدونم

اون موقع ک همش بغلش بودی باید حد و مرزی میزاشتی فداتشم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
همش تشر میزنه کم پسرمو اذست کن اصلا بهم زنگ نمیزنه در حالیکه قبلا همش بهم اس میداد ولی ی چیزی از وقت ...

تشر میزنه؟؟؟ 

ینی شوهرت بهش میگه تو اذیتش میکنی؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اون موقع ک همش بغلش بودی باید حد و مرزی میزاشتی فداتشم

چه ربطی داره میگم یهو نمیدونم چیشد عوض شد ولی هر چی بود مصادف با اومدن خواهرشوهرم بود 

2706