2733
2734
عنوان

دلم روزای عاشقی رو میخواد...

330 بازدید | 20 پست

یادم هست ، وقتی عاشق شده بودم حتی در راه رفتن هم احتیاط می‌کردم،انگار ظرفی درون سینه‌ام جا داشت که پر از مایعی گران‌بها بود !و من می‌ترسیدم ،که این مایع گران‌بهااز درون آن جاری شود . . .! 

دلم هیجان اول رابطه رو میخواد 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعا پاييز به خصوص آبان و آذر براي من همچين حال و هوايي داشته

البته واقعا عاشق نشدم هنوز

اما ٥ سال پيش يه حس خوبي و تجربه كردم كه هنوزم وقتي پاييز مياد يادآور اون هيجانه برام

2738
بله واقعا تکرار نشدنیه...

حتی از روزای بعدشم شیرین تره 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
2706