1662
1605
عنوان

دلم روزای عاشقی رو میخواد...

289 بازدید | 20 پست

یادم هست ، وقتی عاشق شده بودم حتی در راه رفتن هم احتیاط می‌کردم،انگار ظرفی درون سینه‌ام جا داشت که پر از مایعی گران‌بها بود !و من می‌ترسیدم ،که این مایع گران‌بهااز درون آن جاری شود . . .! 

داستان زندگیمو تو تاپیکهام بخونید امیدوارم براتون عبرت بشه

دلم هیجان اول رابطه رو میخواد 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

واقعا پاييز به خصوص آبان و آذر براي من همچين حال و هوايي داشته

البته واقعا عاشق نشدم هنوز

اما ٥ سال پيش يه حس خوبي و تجربه كردم كه هنوزم وقتي پاييز مياد يادآور اون هيجانه برام

8
بله واقعا تکرار نشدنیه...

حتی از روزای بعدشم شیرین تره 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
شبب اول عقدمون خیلی هیجان داست با اینکه کار خاصی نکردیم ولی جفتمون لرزش داشت بدنمون ... مثل مجردای ا ...

همین هیجان منظورمه

شبب اول عقدمون خیلی هیجان داست با اینکه کار خاصی نکردیم ولی جفتمون لرزش داشت بدنمون ... مثل مجردای ا ...

الهی بگردم چه حس خوبی 😍😍😍 از شنیدنش لذت بردم خوش بحال شما که تجربش کردی

منم دلم‌تنگ شده برا روزهای نامزدیمون دوران عقدمون... دیگه هیچوقت نمیتونیم اونجوری باشیم  خسته ...

لعنت به روز مرگی...

1645