2737
2734

من زود خسته میشم و دل درد و کمر درد میگیرم، توی یه روز فقط میتونم آشپزی کنم، یا فقط جارو، یا فقط جمع و جور، 

تلاشمو میکنم هرازگاهی همسرم کمک میکنه اما بازم راضی نیستم خیلی کار عقب افتاده دارم، شما چکار میکنید؟

۵ ماه و نیممه

💗ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 💗

من که اصلا نمیشینم همش در حال کارم.وقتی می شینم خس افسردگی بهم دست میده همیشه هم خونم تمیز و مرتبه

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ کاری نمی‌کردم فقط گاهی آشپزی.همسرم گفته بود هیچ کاری نکن حتی رختخواب هارو هم جمع نمیکردم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2731
من که اصلا نمیشینم همش در حال کارم.وقتی می شینم خس افسردگی بهم دست میده همیشه هم خونم تمیز و مرتبه

منم ماه قبل بهتر بودم، الان سنگین شدم

2738

من همیشه هرچی میریزیم یا میخوریم همون موقعه جمع میکنم هروزم همه بشسته ۳بار جارو دستی میکشم

کوچولی مامان تو بهترین هدیه ای امیدوارم صحیح سالم به دنیا بیای واسه سلامتی کوچولوم صلوات میفرسی مهربون😘

من همین کارهای روزانه رو انجام میدم ولی بشور بساب  اضافی نمیتونم چون کمر درد دارم شدید

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
همسرم خودش همه کار میکرد

شوهر منم میگه انجام نده اما نمیدونم تا کی باید صبر کنم تا مثلا جارو بکشه، ظرفا رو میذارم ماشین ظرفشویی

2706