1608
1480

لیوانت قشنگه😐

کسانیکه به وقت یاری( ولی )در خواب باشند زیر چکمه های دشمن از خواب بیدار خواهند شد.امام علی (ع)......کاملا اتفاقی یه نگهبان از لحظه شلیک موشک و لحظه برخورد ساعت دو نصفه شب فیلم گرفته.کاملا اتفاقی با هواپیمایی هماهنگ نشده.کاملا اتفاقی رادار پدافند جی پی اس موشک کروز دریافت کرده.کاملا اتفاقی شبکه ها انگلیسی زودتر قضیه رو فهمیدن.و کاملا اتفاقی از روز اول نفوذ رو جدی نگرفتیم😔فتنه اکبر در پیش داریم و جریان ظهور با نهایت سرعت در حال رویداده. رود جاریست. خلاف جهت شنا کردن فقط آدم رو خسته و عاصی می کنه.از رود جدا موندن سکون میاره.وعده خدا تحقق پیدا میکنه. اون کسی که بفهمی خودش رو همراه رود به دریا خواهد رسوند. و قابل توجه سد سازان😐یکبار حسین(ع)در کربلا تاوان تمام سد های عالم رو داد.و پاداشش کیمیاست.از مس وجود عالمیان طلا ساختنه .نهایت این رود دریای ظهوره .از قافله عقب نمونیم. که این بار بنا نیست کربلا تکرار بشه.فقط تشت های رسوایی یکی بعد از دیگری به زمین میخوره.کار فتنه اکبر غربال دونه درشت هاست 🌺

اب انار ترشه؟ من تاحالا نخوردم

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨                                   تیکر رسیدن به هدفمه    درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم  

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1522
بستگی به طعم انارش داره ، این ترش و شیرینه  

اگه ترش باشه و شیرین من دوس ندارم من کلا ترش و شیرین دوس ندارم ولی نوش جونت عزیزم خوش بگذره     

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨                                   تیکر رسیدن به هدفمه    درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم  
8

دلم اب طالبی میخواد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه ترش باشه و شیرین من دوس ندارم من کلا ترش و شیرین دوس ندارم ولی نوش جونت عزیزم خوش بگذره   ...

شما که نخوردی ، بخوری خوشت میاد 

یا اگه ترش دوست داری ، انار ترش را آب بگیر 

چون خیلی مفیده 

من ولی اصلم ، پر از دردم  ، من .....خسته ام ، سردم
1601
شما که نخوردی ، بخوری خوشت میاد  یا اگه ترش دوست داری ، انار ترش را آب بگیر  چون خیلی مف ...

اگه اینطور باشه حنما امتحان میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکمی باید صبر کنی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شما دکتری ؟ اخه عکس پروفایلتون دکتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما دکتری ؟ اخه عکس پروفایلتون دکتره

دکترای سلولی مولکولی دارم در حال حاضر 

سال اینده انشالله دانشجوی پزشکی هستم 

من ولی اصلم ، پر از دردم  ، من .....خسته ام ، سردم
دکترای سلولی مولکولی دارم در حال حاضر  سال اینده انشالله دانشجوی پزشکی هستم

افرین ایشالا  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1523