1608
1605
عنوان

با همسرم بد حرف زدم😔

444 بازدید | 20 پست

بچها همسرم من واقعا مرد خوبیه

چند وقت پیش ها تو یه شرایط خاص قرار گرفتیم، همسرم یه تصمیمی گرفت که من مخالف بودم

دو سه بار بهش گفتم من مخالفم و این کار رو نکن، اما نشست کلی اسمون ریسمون بافت و دلایلش رو گفت ومنم اخرش گفتم هر طور راحتی همون کار رو انجام بده

بعد از چند ماه بخاطر همون تصمیم همسرم یه مشکل خیلی بزرگ برامون پیش اومد، همچنان هم درگیرش هستیم

من این روزها از بابت یکی دو تا موضوع دیگه هم تحت فشارم (که به همسرم مرتبط نیستن این موارد) و همین باعث شده استانه تحملم خیلی کم بشه

وای منم اینجوری شدم خیلی بد شدم جدیدا شوهرم عجیییییب رعایت حالمو میکنه

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

چند روزه مودم خیلی پایینه، پریشب همسرم تا نزدیک صبح بیدار موند و باهام حرف زد و دلداریم داد

یکم بهتر شد حالم 

اما امرپز صبح درگیر یکی از مشکلات شخصیم شدم و باز حالم بد شد

عصر که همسرم از سرکار ا‌ومد واقعا عصبی بودم

هیلی چیزها رو به روش اوردم

بهش گفتم گند زده به حال و زندگیم😔

الان هم ناراحته، رفته تو خودش

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1522
پیش میاد جانم. دوباره بشینید باهم حرف بزنید و حال همدیگه رو خوب کنید مگه شما کی رو دارید غیر از خود ...

من کشش  صحبت کردن رو ندارم

میدونم الان باید برم از دلش دربیارم

اما واقعا اعصابم ناارومه، نمیتونم

اینم حالت غصه‌دار نشسته یه گوشه، میبینمش بدتر میشم

چند روزه مودم خیلی پایینه، پریشب همسرم تا نزدیک صبح بیدار موند و باهام حرف زد و دلداریم داد یکم بهت ...

اخییییی ...منم همینجور موقعینی داشتم فرض کن اوایل زندگی مون سر به ماشین سنگین که گفتم نخره خرید گندش در اومد 

خیلی اذیت کردم خدایا منو ببخش نکن تو رو خدا قلبم درد گرفت یادم افتاد 

حامله بود یادمه شب از سر کار اومد یهو مثل روانی ها داد فریاد چرا دست خالی اومدی از خونه درش کردم تا صبح تو ماشین خوابیده بود 

یادم میاد میگم چقدر مرد خوبیه چیزی نگفت هنوز به مامانم نگفتم بگم دیگه فوش بارون 

شما استانه صبرتو ببر بالا خاهر

واسه هیچ کس شاخ نشدیم ولی شاخ دراوردیم از شاخ شدن بعضیا 
اخییییی ...منم همینجور موقعینی داشتم فرض کن اوایل زندگی مون سر به ماشین سنگین که گفتم نخره خرید گندش ...

دارم همه تلاشم رو میکنم

اما وقتی همزمان چند تا مشکل باهم پیش اومدن و بهم فشار میارن واقعا نمیتونم

دو سه روزه از شدت استرس هم قفسه سینه‌ام درد میکنه هم مفاصلم

به زور سرکار کارهام رو انجام میدم

8
من کشش  صحبت کردن رو ندارم میدونم الان باید برم از دلش دربیارم اما واقعا اعصابم ناارومه، نمیت ...

به ایشون بگید از ناراحت بودنش مطلع هستید ولی الان توانایی صحبت ندارید. اما حتما باهم زمانی رو برای صحبت تعیین کنید و حرف بزنید.

اینجوری هم خیال ایشون راحت میشه و هم شما آرومتر میشین

برو بشین بغلش چیزیم نگو این مدل منت کشی منه😂

نمیتونم

اصلا دو روزه دلم میخواد از زندگی همه برم بیرون

نه همسر کسی باشم 

نه دختر کسی 

نه خواهر کسی

برم یه جایی که کسی نشناستم

یه مدت خودم باشم و خودم

نمیتونم اصلا دو روزه دلم میخواد از زندگی همه برم بیرون نه همسر کسی باشم  نه دختر کسی  ...

میدونم منم گاهی ب شدت این حسو دارم بعد چن روز خوب میشم الان رو پیشش اشتی کنین اروم‌میشی زود

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
به ایشون بگید از ناراحت بودنش مطلع هستید ولی الان توانایی صحبت ندارید. اما حتما باهم زمانی رو برای ص ...

اخه چی بگم؟

بگم من الان نمیتونم حرف بزنم؟! اونکه نخواسته صحبت کنیم 

1601
برو بشین بغلش چیزیم نگو این مدل منت کشی منه😂

ای جون ...مثل من بعد یهو بوسش میکنم اونم پشت چشم نازک میکنه ...منم سرمو میذارم تو شونه اش حله

واسه هیچ کس شاخ نشدیم ولی شاخ دراوردیم از شاخ شدن بعضیا 
ای جون ...مثل من بعد یهو بوسش میکنم اونم پشت چشم نازک میکنه ...منم سرمو میذارم تو شونه اش حله

ما کلا قهر نداریم

الان هم صداش کردم شام خوردیم و تشکر کرد

اما حرف هام بد بود، ناراحته

منم نا ندارم برم حرف بزنم از دلش در بیارم

اخه چی بگم؟ بگم من الان نمیتونم حرف بزنم؟! اونکه نخواسته صحبت کنیم 

آره حتما بگید

بگید می دونم حرفای خوبی نزدم. اعصابم ناآروم بود و نتونستم خودم رو کنترل کنم. متوجه ام که ناراحت شدی و باور کن نمیتونم ببینم اینجوری غصه دار نشستی یه گوشه. لطفا اجازه بده کمی آروم شم تا راحت تر حرف بزنیم. فردا عصر خوبه؟

وقتی همینقدر باهم راحت باشید، خیلی کم پیش میاد که از هم دلخور بشید و ناراحت. مطمئناً ایشون هم شرایط شما رو درک میکنن

آره حتما بگید بگید می دونم حرفای خوبی نزدم. اعصابم ناآروم بود و نتونستم خودم رو کنترل کنم. متوجه ام ...

حال صحبت کردن ندارم‌

همین ها رو براش تو واتس اپ میفرستم

مرسی که وقت گذاشتی عزیزم💝💝💝

حال صحبت کردن ندارم‌ همین ها رو براش تو واتس اپ میفرستم مرسی که وقت گذاشتی عزیزم💝💝💝

واتس اپ هم خوبه. مهم اینه که قدمی پیش بذارید برای خوب شدن احوالتون

خواهش میکنم جانم 🌹

1611