2703
2553

سلام خانما. یه مطلبی هست تو زندگی خودم خیلی کمکم کرده. خواستم به شماهم بگم استفاده کنین. هر وقت تو زندگیتون مسآله ای براتون پیش اومد و تو ذهنتون سوال شد که آیا این کار درسته یا نه، گناهه یا نه، اونوقت یه راه خیلی ساده رو امتحان کنین. کافیه با خودتون بگین اگر حضرت فاطمه زهرا(س) الان جای من بودند چیکار میکردند؟ من قبلا خیلی سوالا تو ذهنم بود یادم میاد یه موضوعی بود چند مدت ذهنمو درگیر کرده بود همش با خودم کلنجار میرفتم میگفتم درسته یا درست نیست؟ بعد چند مدت با خودم گفتم مگر الگوی ما مسلمانها حضرت زهرا(س) نیستند. خوب اگر ایشون جای من بودند این کارو میکردند؟ بدون لحظه ای مکث گفتم مشخصه که نه. اگر این کارو تو همه مسائل زندگی انجام بدیم و همه جا از حضرت زهرا(س) الگو برداری کنیم(در واقعا اول رضایت خدا رو در نظر بگیریم) اونوقت دیگه مطمئنیم کارمون اشتباه نیست و عذاب وجدان نداریم. مثلا اینجا بعضیا خیلی تند میرن کسی بگه مادرشوهرم فلان کمک منو احتیاح دارن بعضیا متاسفانه میان میگن نه روشون باز میشه و ازت سو استفاده میکنن و ... در حالیکه یک لحظه فکر کنیم اگر حضرت زهرا(س) بودند چیکار میکردند؟ چرا باید همیشه مادی فکر کنیم نه معنوی؟ چرا به رضایت خدا فکر نکنیم؟ یا یه مساله خیلی مهم دیگه غیبت هست. که با این راه میتونین ترک کنین. امیدوارم براتون مفید باشه🌸❤

فقط یکم تمرین و اراده میخواد و از خدا بخوایم که همیشه راه درست و بهمون نشوت بده و کمک کنه بهش عمل کنیم حتما کمک میکنه.

اگر دوست داشتین برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی قائم(عج) صلوات بفرستید لطفا مممنونم🌹

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸

بی اراده اومدم تو تاپیکت!

اما حرفت خیلی تاثیر گذاشت خیلی وقت بود غافل شده بودم..تو مشکلات الانم این میتونه بهم کمک کنه

ممنون بابت یادآوری❤❤

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بی اراده اومدم تو تاپیکت! اما حرفت خیلی تاثیر گذاشت خیلی وقت بود غافل شده بودم..تو مشکلات الانم این ...

خواهش میکنم، پس حتما دعوت شدین و تلنگر بود🌹

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸
2456