2703
2553

دوستان شما بچه ای را می شناسید که حدود سه چهارسالگی بسیار شیطون باشه و قانون پذیر نباشه که به مرور با بزرگ شدن آروم و قانونمند شده باشه؟

لطف می کنی برای سلامتی پسرم "همه امید و آرزوم" یک صلوات بفرستی؟ برای سلامتی تو و خانواده ات صلوات می‌فرستم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بله پسرم

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

اگر از ۴ سالگی شروع نکنی به تربیت صحیح چجوری تو بزرگسالی درست بشه

اکثر بچه ها تو این سن شیطنت زیاد میکنن ولی رفتار والدین و برخورد درست شرط اصلی تغییر رفتار بچه در بزرگسالی هست

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

داداش خودم

هيچ بچه اي رو نديدم ب اندازه داداشم شيطون باشه هنوزم نديدم

الان بزرگ شده ماشاالله اقا شده

از شيطونياش بگم ك ي جا بند نميشد هميشه همچي رو ميخاست

مدرسه نميموند و با معلمش دعوا ميكرد

آرزوهاتو بغل كن تا خدا هست زندگي هست❤️
2714
اره خودم مامانم میگه یک وحش تمام معنا بودی  الان خوبم ۳۱ سالمه

عزیزم یادته چرا وحشی بازی در می آوردی؟

خودت تحلیلت چیه

بعدش از کی خوب شدی؟

لطف می کنی برای سلامتی پسرم "همه امید و آرزوم" یک صلوات بفرستی؟ برای سلامتی تو و خانواده ات صلوات می‌فرستم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
بله پسرم

یه کم از کارای عجیبش می گی؟

از کی خوب شد؟

اگر از ۴ سالگی شروع نکنی به تربیت صحیح چجوری تو بزرگسالی درست بشه اکثر بچه ها تو این سن شیطنت زیاد ...

با بچه های همسنش حیلی فرق می کنه

من تمام تلاشم را کردم که طبق اصول درست باهاش رفتار کنم

عزیزم یادته چرا وحشی بازی در می آوردی؟ خودت تحلیلت چیه بعدش از کی خوب شدی؟

نه یادم نیس 

توی دوران مدرسه دخمل خوبی بودم و همیشه شاگرد زرنگ

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
بله پسر خودم که الان یه آقای به تمام معنا شده

ماشاء الله الان چند سالشه؟

قانون پذیر نبود؟ از کی اکی شد؟

2706