2737
2734

مثلا من امروز صبح شیرمحلی با مغزیجات و خرما میکس کردم برای صبحونه 

نهار پلومرغ دادم خوابید بیدار شد اب‌ پرتقال دادم

الانم با کره سیب زمینی سرخ کردم براش خورد

نیم ساعت دیگ تخم بلدرچین میخوام براش ابپز کنم بخوره

شام باز ازهمون پلو مرغ

خوبه چطوره؟

چه چیزایی میدین شما؟

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی زیاد میدی ها

تا الان ازین خبرا نبود تا یکسالگیش بیشتر بهش میرسیدم 

ولی جدیدا هیچی  الان دوسه روزه شروع کردم براش برنامه غذایی نوشتم اخه خیلی لاغر و ضعیفه

واقعا زیاده؟

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2731

صبحانه خامه و عسل، بعد استامبولی پولو، عصر موز، خورش و برنج، دنت، مغز.

اینارو فقط درست میکنم ولی نمیخوره

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

مرغ رو دو بار گرم نکنید اصلا خوب نیست

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
تا الان ازین خبرا نبود تا یکسالگیش بیشتر بهش میرسیدم  ولی جدیدا هیچی  الان دوسه روزه شروع ...

اگه میخوره و لاغر و ضعیفه بده ولی معدشو گشاد نکن

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2738
😒😒من خیلی کم میخوره خیلی 

خودش کم خوراکه ینی؟

بچه منم بزور فیلم دیدن و نقاشی کشیدن و حواس پرتی میخوره واسه همینم خیلی لاغر و ضعیفه تاغذامیخوره من جونم بالا میاد

صبحانه خامه و عسل، بعد استامبولی پولو، عصر موز، خورش و برنج، دنت، مغز. اینارو فقط درست میکنم ولی نم ...

😂😂😂😂

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
مرغ رو دو بار گرم نکنید اصلا خوب نیست

اره شنیدم ولی زیاد گرمش نمیکنم درحدی ک از سرمای یخچال دربیاد

2706