2733
2734
عنوان

زنی که خرج نداره ارج نداره شعبه 3

1325 بازدید | 82 پست

سلام عزیزای دل خوبید 

چقدر به این جمله اعتقاد دارید؟؟؟ 

من خودم خیلی قبولش دارم یادش بخیر سال اول ازدواجم با تاپیک سایه جون آشنا شدم و روش ام رو عوض کردم از یه زن قانع که همیشه همسرم حرص میخورد که چرا هیچ درخواستی ازش ندارم یاد گرفتم خواسته هامو بهش بگم

حتی یادمه همسرم شوکه شده بود و میگفت آرزو قبلنا بهتر بودی نمیشه مثل دوران نامزدی دیگه چیزی نخوای 

البته شوخی میکرد

من حتی از دلم نمیومد برای عروسی خرید کنم 

و خانوادمم از رو سادگی میگفتن به همسرت فشار نیار و گناه داره و....کارم به جایی رسید که خواهرشوهرام به خاله ام گفته بودن از بس خونه باباش خرید نکرده الانم نمیتونه در حالی که خونه ی بابام چیزی کم نداشتم اگه خریدم نمیکردم فقط و فقط داشتم اونا رو درک میکردم

خلاصه برای خرید عقد و عروسی در طی یه سال فقط چمدان و ست حوله و لباس برای پاتختی و یه کیف و کفش خریدم و حتی لوازم ارایشی واتو مو و بابلیس و.....ام برنداشتم 

اما بعدا همه گفتن عرضه نداشت

حالا این تاپیک زدم برای کسایی که مثل گذشته منن 

تیکه تیکه از تاپیک شعبه یک و دو زنی که خرج نداره ارج نداره ام میذارم 

انشالله براتون مفید باشه

اخرش بازم از تجربیاتم میگم

منم خیلی قبول دارم وتاپیکهای قدیمی اکثرا رو خوندم باهمین موضوع لینگهاشم دارم

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در مورد دختر هم صدق میکنه؟😀

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2728

عه دقیقا منم تاپیک سایه رو دنبال کردم خخخ

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بستگی به مرد هم داره بعضی آقایون زیر بار خرج زیاد نمیرن  بعضی اقایون به زن کم خرج بیشتر ارج مینهند 😑

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738
یکمم شرایط کار و اقتصاد و رقابت و فشار اجتماعی روی مردا رو درک کنید 🌹

عزیزم ن خرج های انچنانی حتی درحد یه گل سر خیلی ارزون قیمت مهم اینکه جوری نباشه ک مرد کلا یادش بره زن داره ووقتی ازش چیزی بخوای نگه میخوای چیکار لازم نیس و...ولی وقتی ازش درخواست های کوچیک ودرحدتوانش همیشه بخواهیم براش سخت نیس ک برامون خرج کنع 

خرج کردن با خرج تراشی فرق داره 

و مردیم که خسیس و خرج کن نیست نمیشه ولخرج کرد 

امکاااااان نداره 

اونایی که شوهراشون دارن و خرج کنن اما خوب نمی پوشن و نمی گردن اونا دیگه هپلین 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

مشکلات اقتصادی زیاده خیلیها ندارن با دیدن تایپک جو گیر میشن اعصاب مردا رو بهم میریزن

والا منم به دلیل فشار مالی 2 ساله مانتو و 4 ساله بوت و پالتو نگرفتم   ولی ارج دارم پیش شوهرم

چند وقت پیش کفش نداشت یه پول گذاشته بودیم کنار واسه خودش کفش بخره عوضش واسه من با اون پول کتونی خرید   با اینکه کفشای خودش داغونن   اولویتش تو زندگی من و بچه ها هستیم

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
2706