2733
2734
عنوان

بتای پایین

10643 بازدید | 26 پست

سلام ، من ده ماه پیش یه بارداری پوچ داشتم که از همون اول عدد بتام پایین بود ، و سونوگرافی ها هم سن حاملگی رو دو هفته کمتر نشون میداد ، و در آخرم قلبش تشکیل نشد وسقط کردم

الان مجدد چهار روز از پریودم گذشته و بتا دادم که 30 بود و پایین هس . 

یعنی امیدی هس که این بار  بارداریم طبیعی باشه ؟

خدایا مواظب پسرم باش   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تکرار کنید ۴۸ ساعت بعد انشالله که بالا بره من اردیبهشت سقط داشتم دوماه پیش هم بعد تاخیرم بی بی چک ددخط ولی کمرنگ شد از بتا دادم ۵۸ بود بعد ۴۸ ساعت ۱۲ شد روز بعد پری اومد انشالله شما مثل من نباشی

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 

منم ی سقط بخاطر بتای پایین داشتم درکت میکنم

دوستم به من گفت نشاسته تو آب حل کن بخور و آب پرتقال طبیعی بخور برای سفت شدن جای بچه خوبه

انشاالله که بخیر میگذره

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

عزیزم اگر پریود شدی اصلا ناراحت نشو اسم این سقط نیست، اتفاقا رحمت اماده بارداری مجدده، من رفتم پریتانولوژیست گفتم به این میگن سقط شیمیایی از این حرفا خندید گفت این چرت پرتا ماله اینترنت و سایتاس نگران نباش اصلا اسمش سقط نیست و بحساب نمیاید

منم یه دفعه آزمایش دادم بتام پایین بود دو بار دیگه آزمایش گرفتن و متأسفانه سقط شد .بتا همش پایینتر م ...

شما چند روز بعد از موعد اصلی پریودتون ، پریود شدین ؟  اینطوری هم سقط حساب میشه و باید سونو داد که ببینی بقایا داره یا نه ؟ 

خدایا مواظب پسرم باش   
2738
تکرار کنید ۴۸ ساعت بعد انشالله که بالا بره من اردیبهشت سقط داشتم دوماه پیش هم بعد تاخیرم بی بی چک دد ...

من چهار روز بعد تاخیر بتام ۳۰ بود ، قرار بود که شنبه برم باز بتا بدم که امروز که شش روز گذشته یه لخته خون دیدم ، یعنی دارم پریود میشم نه ؟

چون بتا مثبت بوده سقط محسوب میشه ؟ مث پریودی راحته یا مث سقط خونریزی طولانی و زیاده ؟

خدایا مواظب پسرم باش   
عزیزم اگر پریود شدی اصلا ناراحت نشو اسم این سقط نیست، اتفاقا رحمت اماده بارداری مجدده، من رفتم پریتا ...

امروز بعد شش روز تاخیر ، یه لخته خون دیدم ، یعنی واقعا سقط حساب نمیشه و راحت مث دفعه های قبل پریود میشم ؟ لازم به سونو نیس که ببینم بقایا مونده یا چیزی ؟ 

خدایا مواظب پسرم باش   
 امروز بعد شش روز تاخیر ، یه لخته خون دیدم ، یعنی واقعا سقط حساب نمیشه و راحت مث دفعه های قبل پ ...

عزیزم سقط محسوب نمیشه من رفتم دکتر گفت هیچی نیست مثل پریود دفع میشه شاید یه کوچولو دردت از بقیه موقعهای پریود بیشتر بشه و خونریزیتم یکم بیشتر مثل پریود همون هفت روزم تموم میشه اصلا نگران نباش نیاز به سونو هم نیست 

امروز بعد شش روز تاخیر ، یه لخته خون دیدم ، یعنی واقعا سقط حساب نمیشه و راحت مث دفعه های قبل پ ...

بمن گفت سونوم نمیخواد هیچ کاری نیاز نیست از اون موقع هم یکی دوبار دیگم پریود شدم 

بچه ها من الان خونریزیم شروع شده ، دل دردهم دارم 

از کجا بدونم که این بارداری شیمیایی هس و خارج رحمی نیس ؟ 

اخه میگن خارج رحمی هم بتا داری ، ولی درد و خونریزی د اری

خدایا مواظب پسرم باش   
2706