1464
1411
عنوان

خانومایی ک طلاق گرفتن بیان

132 بازدید | 16 پست

بعد از طلاق چیکار کردین ؟

با حرفای مردم چجوری کنار اومدین؟

بیاین دلداریم بدین انقد گریه کردم سرم داره میترکه..

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  

من چون تو تاپیک زدی اومدم

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436
فدات بشم من 😍 دلم خیلی گرفته 😭

خدا نکنه عزیزم

من نمیدونسم جریانتو هر موقع وقت کردی واسم تعریف کن اگ ناراحتت نمیکنه😘😘

ناراحت نباش روزای خوبی در انتظارته😍😍😍❤

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                
خدا نکنه عزیزم من نمیدونسم جریانتو هر موقع وقت کردی واسم تعریف کن اگ ناراحتت نمیکنه😘😘 ناراحت نبا ...

شما هم جدا شدید؟؟

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم. راحت جان طلبم وز پی جانان بروم   
1485
شما هم جدا شدید؟؟

نه عزیزم مجردم

حرف مردم که تمومی نداره

هر مردی نیاز دارد گاهی زنی فانوسی جلوی او بگیرد و او را ببیند، هر زنی هم نیاز دارد مردی به او بگوید بس است. هر زنی نیاز دارد مردی محکم او را بغل کند و او را نگه دارد. شاید ظاهرش دیکتاتوری باشد. اما زن به خاطر زن بودنش،خیلی پراکنده و پخش است ونیاز دارد که مردی، این پراکندگی را جمع کند. انسجام و متمرکز شدن مال آنیموس است. اگر هم زنی مردی در زندگی اش نیست، زنان این انرژی را باید از آنیموس درونشان بگیرند.
خدا نکنه عزیزم من نمیدونسم جریانتو هر موقع وقت کردی واسم تعریف کن اگ ناراحتت نمیکنه😘😘 ناراحت نبا ...

حتما واست میگم 😍

هر ساعتی آنلاین بودی بگو تا خصوصی واست تعریف  کنم همه چیو

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  
1476
حتما واست میگم 😍 هر ساعتی آنلاین بودی بگو تا خصوصی واست تعریف  کنم همه چیو

😘قربونت بشم

من ک همیشه پلاسم😁❤