2703
2553
عنوان

دلم گرفته از وضعیتم،حس یه دستمال کاغذی مچاله دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 20 پست
رای تمکین ب نفع من شد. برای مهریه اعسار زده.برای تقسیط. میگفت سالی یک سکه میدم بدون پیش پرداخت

سالی یه سکه!!واااای چقد بدبختیم ما زنااا اه...اعصابم داغون شد 

خدا به همراهت باشه عزیز دلم،انشالله که ایندت با خوشبختی و سلامتی خودت و بچه هات رقم بخوره ...

راستی بچه هارو چیکار کردی؟دادن بهت؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو شرایط تو ادم دقیقا این حس ها رو پیدا میکنه به علاوه اینکه دیگه مردی بالا سرش نیس و میترسه که همه ...

خیلی خوب درکم کردی

بعد 3ماه از متارکه تازه این حسو دارم

چون بیرون میرم تو سرکار همش استرس دارم بابت مطلقه بودنم

انگار دوری میکنن یا به دید بد نگا میکنن

خیلی خوب درکم کردی بعد 3ماه از متارکه تازه این حسو دارم چون بیرون میرم تو سرکار همش استرس دارم باب ...

اره درکت میکنم کاملا ...این حالت تا زمانیه که طلاقت رو گرفتی بعدش همه این حس ها از سرت میپره ...نترس منطقی حرکت کن این لحساساتت هم گذراست محکم باش ..خدا به همراهت عزیزم 

2720
اره درکت میکنم کاملا ...این حالت تا زمانیه که طلاقت رو گرفتی بعدش همه این حس ها از سرت میپره ...نترس ...

ممنون عزیزم برام دعا کن نمیدونم چه سرنوشتی جلو رومه...

یه روزی یه دختر عاشق بودم با هزار امید و آرزو

عروس شدم اما هیچوقت حس شاد تازه عروس نداشتم تازه فهمیدم چه بلایی سرم اومده...

الانم که دارم سرکار میرم همون اول آمار آدمو درمیارن میفهمن وضعیتمو😒

از حرف زدنم معلومه کلی تجربه زندگی و سرد و گرم زندگی داشتم اگه میگفتم مجردم تابلو بود دروغ میگم 🤔

الانم ازینکه اونجا فهمیدن من دارم جدا میشم اعصابم خورده😞

سالی یه سکه!!واااای چقد بدبختیم ما زنااا اه...اعصابم داغون شد  خدا به همراهت باشه عزیز دلم،انش ...

بچه ها فعلا پیش من هستن

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم