2726

با اینکه هنوز طلاق نگرفتمو اقدامی نکردم

ولی جدیدا حس یه کالای مصرف شده😢 یه زن خراب😢 رو دارم...

یادمه یکی از نزدیکام وقتی فهمید آرایشگاهی که همیشه میرفت اونجا،صاحبش طلاق گرفته دیگه نرفت اونجا

یا دوستم که جدا شده بودو نمیذاشتن هیچ ازتباطی باهاش داشته باشم

همش میگفتن مطلقه ها خرابن،رو زندگی بقیه آوار میشن یا دخترا و پسرا رو از راه به در میکنن

حالا خودم دارم مطلقه میشم یعنی راجبم این فکرا رو میکنن؟خیلی حالم بده😭

کاش شوهرم آدم بود میتونستم مثل بقیه زندگی کنم بچه دار شم....

چه حرف مسخره ای همه ی آدما که یجور نمیشن این درست نیست که همرو به دید بد ببینیم چه استدلال بیخودی

دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چ دید مسخره ای

کجا زندگی میکنی

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

محکم باش و زندگیت رو بساز و به حرف ادمای سطح پایین هم اهمیت نده

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

تا وقتی که خودت راجع به خودت و شرایطت اینجوری حرف میزنی از بقیه چه انتظاری داری؟

درسته متاسفانه هنوز انقدری با فرهنگ نشدیم که تو زندگی کسی دخالت نکنیم ولی در نهایت این خودت و افکارت هست که زندگیتو میسازه. این تویی که نباید به کسی اجازه بدی در موردت قضاوت کنند و اینکه هر کسی هم هر قضاوتی کرد برات مهم باشه. همیشه به هدفی که تو زندگی داری فکر کن

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
طلا جون خوبی عزیزم؟ خداروشکر انگار برگشتی سر خونه زندگیت اره؟؟

خوبم تو چطوری 

من؟

ن خدا نکنه برگردم.جنازمم تو اون خونه نمیره عزیزم

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

اهل كجايي؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
واقعا؟؟پس من اشتباه گرفتم تورو...پس چیکار کردی؟کدوم مرحله ای؟؟

رای تمکین ب نفع من شد.

برای مهریه اعسار زده.برای تقسیط.

میگفت سالی یک سکه میدم بدون پیش پرداخت

2706