2737
2734

میخوام بدونم درباره کدام یک از موارد زیر میتونم علیه شوهرم شکایت کنم.. (البته نمیخوام اینکار رو بکنم فقط برای ترسوندنش میخوام)

1- اجازه رفتن به خونه ی پدرم رو نمیده و اونا هم نمیتونن بیان مگر پنهانی

2- بچه های دو ماهم رو بدون اجازه من خونه پدر و خواهرش میبره

3- دست بزن داره البته من هم در مقابل اینکار رو میکنم چون نمیتونم وایستم نگاه کنم

4- خرج خونه رو میده ولی خرج منو به زور با امروز فردا آخرشم من کوتاه میام

ممنون میشم راهنماییم کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مصداق عسر و حرج هستش ولی شکایت نکن با گفتگو و مشاوره حلش کن اینجا راهنماییت نمیکنن

یعنی چی یکم بیشتر توضیح میدی.. نمیخوام شکایت کنم فقط میخوام بترسونمش که یه چیزی دستم هست 

مصداق عسر و حرج هستش ولی شکایت نکن با گفتگو و مشاوره حلش کن اینجا راهنماییت نمیکنن

عسر در لغت به معنای تنگی، سختی و دشواری است و از حرج نیز به تنگی و فشار تعبیر شده است و در واقع هر عملی که شخص را به تنگنا و سختی بیاندازد و انجام یا تحملش برای وی سخت و دشوار باشد، می‌گویند دچار عسر و حرج شده است که نمونه بارز آن عسر و حرج ( مشقت و سختی) زن در زندگی مشترک است که در صورت اثبات در دادگاه ، منجر به صدور حکم طلاق می‌شود.

ولی چه جوری ثابت کنم؟ 

یعنی زندگی بهت سخت میگذره در تنگنا هستی بابد ثابت کنی به دادگاه موفع شکایت و فاضی تشخیص میده شما که ...

با خانواده امچمشکل داره سر هیچی توهم زده که بهم یاد میدن در حالی که هر کی جای من بود در برابر رفتارها و فحش های ناجورش خیلی رفتار بدتری میکرد قبلا کوتاه میومدم ولی بدتر شد الان دیگه نه... سه ساله بهش میگم بره مشاوره که نمیره.. 

شاهد میخواد یا اینکه خودت بتونی قاضی رو مجاب کنی بچه هات چند ساله هستن؟

دوماهه ولی خانواده خودش و خودم میدونن که رفتار درستی نداره چون با اونا هم بدرفتاری میکنه ولی تو خونه شاهد ندارم

2738