1676
1605

ی همکلاسی دارم سر ی چیز مسخره تو گروه کلاسمون

برگشت بهم گفت س ی ک

بعد امروز این پسر جلوی من نشسته بود هی فس فس میکرد😂مثلا با دستش جلو ابریزش بینیشو میگرفت و اینا

منم هی میدیدم میخندیدیم با دوستم

اخر دیگهههههه فک کنم خیلی بهش فشار اومد بجای دست رفت با استین پیراهنش پاک کرد😐😂

میخواستم صداش کنم بهش بگم تو دماغتو نمیتونی جم‌کنی بعد ب من فوش میدی؟

ولی خب روم نشد😂دارم شجاعتمو جم‌میکنم دفه بعدی بهش بگم

استارتر میشه عکس اول این تاپیک ک واسه منه لایک کنی ممنون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3557402/بانووو۷۵ام-چالش-داریم-امشب-بدووویییین-بیاین-جایزه-داریم-لواشک-و-میوه-خشک-عکس-اشپ

من برای حال خوبم میجنگم...قوی بودن،در دنیای من انتخاب نیست...یک قانون اساسی و اجباریست...اوضاع هرچقدر که میخواهد، بد باشد...من شکست را نمیپذیرم...به جای نشستن و افسوس خوردن....می ایستم و شرایط را تغییر میدهم...💪💪🌟🌟💫💫

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

س ی ک چه مدل فوشیه؟

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانای تیر ۹۹ بیاین دور هم باشیم     آدرس: 👇👇      تنها کسی که بهمون گفت برگرد.....                         آمپول زن درمونگاه بود                                             https://www.ninisite.com/discussion/topic/3522827/            مامانای-تیر-۹۹-بیاین-دور-هم-باشیم
1677

فقط انقد شوخی نکن با پسرا ک بخودشون اجازه بدن بهت توهین کنن

mayviss هسدم😑این بار به ناحق تعلیق شدم😒تاپیک سیاسی نزنید ک منو قطع میکنن فحش ندید ک منو قطع میکنن کلا آسه برید آسه بیاید چون منووووووو تعلیق میکننبقیرو نه هاااا فقططططط منو قطع میکنن😑
1668
ایییی چه بی ادبه  رو نده به پسرااا

اره خیلیییی

اسن بعد ازینکه بهم فحش داد به روی خودشم نیاورد ها

بعد تازه سرکلاس بودیم این پشت سرمون بود هی همون‌فحشی ک داده بودو اروم‌تکرار میکرد

اصن فکرشم نمیتونم بکنم ی پسر ب خودش اجازه بده بهم اینو بگه. 

وقتی میخندی، بین لب هات و گونه ت یه چاله میفته. بگو منو همونجا دفن کنن:(((      وقتی یه آدم پولدار بی پول میشه، تا صدسال هنوز بوی پول میده. ولی وقتی یه آدم فقیر پولدار میشه تا صدسال بوی عقده هاشو میده. 
1645